فرمانداری اصفهان
خانه
1397/10/30 دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان با امیری سرپرست فرمانداری اصفهان
دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان با امیری سرپرست فرمانداری اصفهان امیری بر توسعه کتابخانه ها و امور فرهنگی در مناطق محروم کلانشهر اصفهان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (یکشنبه)، هلاکویی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان با امیری سرپرست فرمانداری اصفهان دیدار و به بیان مسائل و مشکلات کتابخانه های اصفهان پرداخت.

فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان در این دیدار، ضمن تقدیر از اقدامات خوب اداره کل کتابخانه های عمومی استان، خاطرنشان کرد: تاکنون، اقدامات مثبتی توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان درخصوص توسعه کتابخانه ها و امور فرهنگی در کلانشهر اصفهان صورت گرفته که این امر مستلزم همکاری و هم افزایی بیشتر دستگاه های مختلف است.

امیری  با اشاره به تخصیص 200 میلیارد ریال اعتبار توسط وزارت راه و شهرسازی جهت بازآفرینی بافت های فرسوده در مناطق محروم شهر اصفهان، اظهار داشت: در بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از مناطق محروم اصفهان، 200 میلیارد ریال جهت بازآفرینی 7 محله در شهر اصفهان اختصاص یافت که اداره کل کتابخانه های عمومی استان می تواند بخشی از این اعتبار را جهت توسعه کتابخانه ها و امور فرهنگی در شهر اصفهان بویژه در مناطق محروم، استفاده نماید.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان نیز در این دیدار، به بخشی از مسائل و مشکلات موجود کتابخانه ها در شهر اصفهان اشاره کرد و خواستار همکاری دستگاه های مختلف بالاخص شهرداری ها در جهت توسعه کتابخانه ها در شهر اصفهان شد.

 

تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal