فرمانداری اصفهان
خانه
1397/11/18 آیین افتتاح و کلنگ زنی 5 طرح عمرانی و فرهنگی-اجتماعی در ورزنه برگزار شد
آیین افتتاح و کلنگ زنی 5 طرح عمرانی و فرهنگی-اجتماعی در ورزنه برگزار شد در سفر سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و سرپرست فرمانداری اصفهان به بخش بن رود، 5طرح عمرانی و فرهنگی-اجتماعی در شهر ورزنه افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با هفتمین روز از ایام ا... دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با سفر قاسمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و امیری سرپرست فرمانداری اصفهان به بخش بن رود، 5 طرح عمرانی و فرهنگی-اجتماعی با اعتباری افزون بر 35 میلیارد ریال در شهر ورزنه، کلنگ زنی و افتتاح شد.

افتتاح زیرسازی و آسفالت خیابان فاز 2 و 3 مسکن مهر امام رضا با اعتبار 10 میلیارد ریال، زیرسازی و آسفالت باند دوم خیابان شهرداری با اعتبار 15 میلیارد ریال، زیرسازی و آسفالت باند دوم خیابان تمدن با اعتبار 3 میلیارد ریال، افتتاح پارک تمدن و پارک کودک با اعتبار 2 میلیارد ریال و همچنین کلنگ زنی باغ بانوان در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع با اعتبار اولیه 5 میلیارد ریال، ازجمله طرح هایی بود که در این سفر، افتتاح و کلنگ زنی شد.

گفتنی است، به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر، 40 طرح عمرانی و فرهنگی با اعتباری افزون بر 1570 میلیارد ریال در بخش بن رود، کلنگ زنی و به بهره برداری می رسد.

شایان ذکر است، قاسمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و امیری سرپرست فرمانداری اصفهان در سفر به بخش بن رود، در مراسم عطرافشانی گلزار شهدا و مراسم هفتمین روز درگذشت حاجیه خانم عبدالهی مادر شهیدان میراحمیدی نیز شرکت کردند.

 

تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal