فرمانداری اصفهان
خانه
1397/12/09 جلسه شورای اسلامی شهرستان ، با حضور سرپرست فرمانداری اصفهان برگزار شد
جلسه شورای اسلامی شهرستان ، با حضور سرپرست فرمانداری اصفهان برگزار شد سرپرست فرمانداری اصفهان: امنیت، یکی از مهمترین مطالبات مردم از حاکمیت است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان در نشست شورای اسلامی شهرستان که با حضور فرمانده انتظامی شهرستان و معاون دادستان اصفهان برگزار شد، با بیان اینکه امنیت از مهمترین توقعات برای زندگی مطلوب است، اظهار داشت: امنیت، مهمترین مطالبه مردم از حاکمیت است و این امر تنها با همکاری و مشارکت همه دستگاه ها، نهادها، ارگان ها و آحاد مختلف مردم محقق می شود.

امیری افزود: باتوجه به پایان سال و آغاز سال جدید، باید بستر را برای ایجاد فضای ایمن و با شور و نشاط فراهم سازیم تا بتوانیم امنیت را برای شهروندان و میهمانان نوروزی رقم بزنیم.

وی با اشاره به اهمیت ساماندهی متکدیان و کودکان کار و خیابانی، تصریح کرد: در شهرهای با جمعیت بیش از 50 هزار نفر، با محوریت شهرداری ها و همکاری و مشارکت دستگاه های ذی مدخل، اماکنی جهت شناسایی، جمع آوری، غربالگری، هدایت و حمایت از متکدیان و کودکان کار و خیابانی تعیین گردد.

سرپرست فرمانداری اصفهان عنوان کرد: در چارچوب طرح آرامش نوروزی، باید اقدامات مقتضی جهت شناسایی، جمع آوری و انتقال تمامی معتادین متجاهر به 33 مرکز ترک اعتیاد سطح شهرستان صورت گرفته و بستر لازم برای تأمین امنیت عمومی شهروندان مهیا گردد؛ چراکه این امر ، خود گام مهمی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی خواهد بود.

امیری به تشکیل کمیته اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر در بخش ها اشاره کرد و گفت: باتوجه به محوریت اداره بهزیستی در آموزش و اطلاع رسانی عمومی (محله محور و خانواده محور)، شوراهای شهر و روستا نیز نسبت به آگاهی بخشی و تقویت این آموزش ها که در امر پیشگیری و بازدارندگی بسیار مؤثر است، همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به قانون توزیع عادلانه آب، خاطرنشان کرد: موضوع خسارت های وارده به کشاورزان در کارگروه سازگاری با کم آبی مطرح و پیگیری های لازم در این رابطه انجام خواهد شد.

 

تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal