فرمانداری اصفهان
خانه
1397/12/27 چهارمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان با حضور سرپرست فرمانداری اصفهان برگزار شد
چهارمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان با حضور سرپرست فرمانداری اصفهان برگزار شد سرپرست فرمانداری اصفهان گفت: مقدمه هر برنامه ریزی، تهیه آمار و اطلاعات دقیق مورد نیاز آن برنامه است که از رسالت های اصلی شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان بوده و در تصمیم گیری های فرادستی بسیار مؤثر است.

چهارمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان با حضور سرپرست فرمانداری اصفهان برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان در چهارمین جلسه شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان، اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط اعضای شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان در سال 97 را مثبت ارزیابی کرد و گفت: جلسات این شورا، ازجمله جلسات اجرایی و کاربردی است و تاکنون پیگیری های خوبی در حوزه های مختلف در شهرستان انجام شده که شایسته تقدیر است.

امیری با تأکید بر اینکه دستگاه های ذی مدخل در شهرها و روستاها باید با یکدیگر هماهنگ و همراه باشند، خاطرنشان کرد: مقدمه هر برنامه ریزی، تهیه آمار و اطلاعات دقیق مورد نیاز آن برنامه است که از رسالت های اصلی شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان بوده و در تصمیم گیری های فرادستی بسیار مؤثر است.

وی تأکید کرد: باید از دفن اموات در آرامستان هایی که فاقد مصوبه تغییر کاربری هستند، جلوگیری شود و تمام آرامستان های محلی از سیاست های سازمان آرامستان های اصفهان (باغ رضوان) تبعیت کنند.

سرپرست فرمانداری اصفهان با اشاره به اهمیت مرتبط کردن 3 سامانه سناد آموزش و پرورش، سیب مراکز بهداشت و سامانه ثبت موالید ثبت احوال، اظهار داشت: سازکارها و اقدامات مقتضی جهت مرتبط کردن این 3 سامانه فراهم و در شورای ثبت وقایع حیاتی استان مطرح گردد.

وی با اشاره به شیوه نامه مدیریت انتظام و سامانه آرامستان، عنوان کرد: اقدامات لازم جهت تدوین این شیوه نامه انجام شده که شایسته تقدیر است و این شیوه نامه با لحاظ نقطه نظرات دستگاه ها و مطابقت آن با قانون، لازم الاجرا خواهد بود.

امیری خاطرنشان کرد: دستگاه های ذی مدخل باید با برنامه ریزی مناسب بستر لازم را جهت ثبت وقایع حیاتی شهرستان فراهم سازند.

تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal