فرمانداری اصفهان
خانه
1398/01/11 پیام سرپرست فرمانداری اصفهان به مناسبت گرامیداشت یوم ا... 12 فروردین روز جمهوری اسلامی
پیام سرپرست فرمانداری اصفهان به مناسبت گرامیداشت یوم ا... 12 فروردین روز جمهوری اسلامی سرپرست فرمانداری اصفهان با صدور پیامی، ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (ع)، یوم ا... 12 فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی را گرامیداشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان با صدور پیامی، ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (ع)، یوم ا... دوازده فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی را گرامیداشت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم ا... دوازده فروردین ماه در تقویم رسمی کشور ما با عنوان روز جمهوری اسلامی نامگذاری شده است که یادآور بهار انقلاب و نویدبخش تجلی جمهوریت نظام و برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ایران اسلامی است. این روز بزرگ، روز تحقق عصاره تلاش های تاریخی ملت غیور ایران در دستیابی به آرزوهای دیرین و یکی از تأثیرگذار‌ترین روزهای تاریخ اسلام و ایران است. نهالی که آن روز، ایرانیان از هر قوم و نژاد و دین و مذهب در این سرزمین کاشتند، اکنون چنان سرسبز، تنومند و بارور شده که در برابر تندبادهای روزگار به خوبی قامت افراشته دارد و به مدد دو بال جمهوریت و اسلامیت، همانند همای سعادت، بهروزی آحاد ملت و تحقق شعارها و آرمان های انقلاب را هدف راستین خود نهاده است.

امروز پس از گذشت 4 دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، تلاش در جهت حفظ وحدت، انسجام ،اقتدار و موفقیت نظام در عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ، ضرورتی انکارناپذیر است و حرکت در مسیر شعار امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان «رونق تولید» نامگذاری شده گام موثری در جهت پیشرفت، توسعه و خودکفایی میهن عزیزمان است.

بدینوسیله ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (ع) و گرامیداشت فـرا رسیدن دوازدهم فروردین روز بعثت انقلاب اسلامی، امیدوارم با اتکال به الطاف الهی، تحت رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب با همراهی مردم شریف کشورمان و تـلاش های دولت تدبیر و امید و کارگزاران نظام، ایران اسلامی سرافرازتر از گذشته مراتب بالندگی را سپری نماید.

 

                                                                                                                        فریبرز امیری

                                                                                                            سرپرست فرمانداری اصفهان

 

تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal