فرمانداری اصفهان
خانه
1398/02/10 سرپرست فرمانداری اصفهان بر لزوم توجه ویژه به معیشت مردم تأکید کرد
سرپرست فرمانداری اصفهان بر لزوم توجه ویژه به معیشت مردم تأکید کرد امیری سرپرست فرمانداری اصفهان: باید با وحدت و تعامل سازنده با یکدیگر در راستای ارتقاء سطح فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و اقتصادی بخش و شهرستان بکوشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان در همایش تجلیل از شوراهای اسلامی بخش جلگه، ضمن گرامیداشت نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شوراهای اسلامی شهر و روستا، خاطرنشان کرد: شورا در لغت به معنی شور و مشورت و در اصطلاح فنی به معنی دور هم جمع شدن برای همفکری و حل مشکلات مردم است.

امیری اظهار داشت: تشکیل شوراهای اسلامی از مبانی بنیادین به شمار می آید که در قانون اساسی ما نیز لحاظ گردیده است و یکی از ریشه دارترین شیوه های مدیریتی در جامعه محسوب می شود.

سرپرست فرمانداری اصفهان افزود: شوراها در قانون اساسی، مظهر حاکمیت ملی و ارکان تصمیم گیری و اداره کشور به شمار می آیند.

وی تصریح کرد: کمیته ای پیرامون سرمایه گذاری در بخش با محوریت بخشداری جلگه تشکیل گردد و ظرفیت ها و پتانسیل های موجود شناسایی شده و جهت بررسی در جلسات تخصصی شهرستان و استان مطرح گردد.

امیری با اشاره به اهمیت توجه به معیشت مردم، عنوان کرد: به امر معیشت مردم بالاخص شرق اصفهان باید توجه ویژه ای شود و مشکلات و موانع احتمالی موجود با کار کارشناسی، لحاظ اولویت ها و منابع مالی موجود، پیگیری و برطرف گردند.

وی به تخصیص اعتبارات بخش جلگه نیز اشاره و تصریح کرد: باتوجه به شرایط کشور و بحران های طبیعی اخیر، تنها 50 درصد از اعتبارات تملک دارایی، 13 درصد از اعتبارات متوازن و 81 درصد از اعتبارات 3 درصد نفت در بخش جلگه تخصیص یافت.

سرپرست فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: باید با وحدت و تعامل سازنده با یکدیگر در راستای ارتقاء سطح فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و اقتصادی بخش و شهرستان بکوشیم.

تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal