فرمانداری اصفهان
خانه
1398/03/13 در آیینی حسین سیستانی به عنوان فرماندار جدید اصفهان معرفی شد
در آیینی حسین سیستانی به عنوان فرماندار جدید اصفهان معرفی شد در آیینی با حضور استاندار اصفهان، حسین سیستانی به عنوان فرماندار جدید اصفهان معرفی و از زحمات احمد رضوانی فرماندار سابق و فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، عصر روز گذشته، در آیینی با حضور استاندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان، تعدادی از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و و جمعی از مدیران استان و شهرستان، حسین سیستانی به عنوان فرماندار جدید اصفهان معرفی و از زحمات احمد رضوانی فرماندار سابق و فریبرز امیری سرپرست فرمانداری اصفهان تقدیر شد.

عباس رضایی استاندار اصفهان در این آیین، با اشاره به اهمیت جوان گرایی در امور اجرایی کشور، اظهار داشت: شرایط روز کشور ایجاب می کند تا ضمن بهره گیری از نیروهای زبده و جوان، در برخی شرایط خاص از نیروهای باتجربه استفاده شود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه پیشبرد امور مستلزم همدلی و همزبانی مسئولان است، افزود: شهرستان اصفهان باید به طور خاصی مورد توجه قرار گیرد و مسائل و مشکلات شرق اصفهان بالاخص مشکلات کشاورزی بادقت و جدیت بررسی و مرتفع گردد.

وی حل و فصل مسائل و مشکلات مردم را از اهم امور دانست و گفت: مسئله آب و دیگر مسائل کلانشهر اصفهان نیز ایجاب می کند که فرماندار این شهرستان، فرمانداری باتجربه، اصیل و دارای آموخته های زیادی باشد و همه مردم از هر قشر، حزب، گروه، گرایش و دین را جزء خانواده خود بداند.

حسین سیستانی فرماندار اصفهان نیز در این آیین، اظهار داشت: علیرغم مسائل و مشکلات اجتماعی و اقتصادی موجود در ، مردم به نظام و انقلاب دلبسته و علاقمند هستند و حضور پرشور آنان در صحنه های مختلف حمایت از نظام حاکی از همبستگی و دلبستگی آنهاست.

وی افزود: مردم با اتکای به وحدت، مکتب و رهبری در جامعه، توانسته اند استقلال خود را حفظ کنند و در جهت تحقق اهداف و آرمان های نظام و انقلاب حرکت نمایند.

فرماندار اصفهان در ادامه گفت: انشاء ا... بتوانیم به عنوان یک مجری خوب برای اجرای قانون و همه اموری که به سلامت جامعه کمک می کند، گام برداریم.

سیستانی به اهمیت انتخابات پیش رو نیز اشاره کرد و افزود: انشاء ا... در انتخابات سال جاری، به عنوان حافظ و امین آراء مردم، بتوانیم آنچه را که شایسته استان و شهرستان اصفهان است، محقق سازیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه اصل موضوع مسائل اقتصادی و رفع موانع و مشکلاتی است که می تواند به کارآفرینی، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال کمک کند، اذعان داشت:امیدواریم بتوانیم با توسعه سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مختلف بویژه شرق اصفهان که در سال های اخیر بر اثر خشکسالی دستخوش مشکلات فراوانی گردیده است، گام های مؤثری برداریم و این امر، حمایت و همراهی همگان را می طلبد.

وی به اهمیت نقش شهرداری ها در رضایتمندی عمومی و حل مشکلات مردم نیز اشاره و عنوان کرد: امیدواریم با همکاری شهرداری های 14گانه شهرستان شاهد تحول چشمگیری در حل مشکلات مردم در سطح شهرستان باشیم.

تعداد بازدید: 146
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal