فرمانداری اصفهان
خانه
1398/03/13 پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت 14 و 15 خرداد
پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت 14 و 15 خرداد سیستانی فرماندار اصفهان طی پیامی، ضمن تسلیت 14 خرداد ماه سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، سالروز قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت.

پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت 14 و 15 خرداد

سیستانی فرماندار اصفهان طی پیامی، ضمن تسلیت 14 خرداد ماه سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، سالروز قیام خونین 15 خرداد را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن تسلیت فرارسیدن 14 خرداد، سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، سالروز قیام خونین 15 خرداد و یاد و خاطره شهدا و ایثارگران شهرستان اصفهان را گرامی داشت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

14خرداد ماه، سالروز عروج ملکوتی آزاد مردی بی مانند و شخصیتی بی نظیر است که در سایه مردانگی و تدبیرش، هویت پنهان خویش را بازیافتیم. امام خمینی(ره) متفکر بزرگ عصر حاضر، احیاگر اسلام ناب محمّدی و بزرگ مردی کم نظیر بود که با تفکر و اندیشه متعالی و منش و روش پیامبرگونه خویش، دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را متحول ساخت و بیداری و وحدت اسلامی را به جهانیان هدیه کرد. ملت بزرگ ایران، تا همیشه‌ی تاریخ نام و یاد و سیره عملی امام خمینی را به خاطر خواهند داشت

قیام خونین 15 خرداد، نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد و به تعبیر امام خمینی،«اولین خروش تاریخی و تاریخ‌ساز مردم مبارز و مسلمانی بود که در اعتراضی آگاهان، مخالفت با سیاست‌ها و برخوردهای ظالمانه و جبارانه حکومت شاهنشاهی را بنیان گذاشتند. اگر نبود خون‌های پاک جوانان و جوانمردان مسلمان و خداجوی ایران، امروز اثری از اصل اسلام و نظام اسلامی نبود. خون شهیدان 15 خرداد 42 بیمه کننده انقلاب و تضمین کننده حیات سبز و شکوهمند این نظام اسلامی و الهی بود».

بدینوسیله، ضمن تسلیت 14 خرداد ماه سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، سالروز قیام خونین 15 خرداد و یاد و خاطره شهدا و ایثارگران شهرستان اصفهان را گرامی داشته و توفیق و سربلندی همگان را از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

                                                                            

 

 


تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal