فرمانداری اصفهان
خانه
1398/03/20 دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان و مدیران نواحی آموزش و پرورش شهر اصفهان با فرماندار اصفهان
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان و مدیران نواحی آموزش و پرورش شهر اصفهان با فرماندار اصفهان فرماندار اصفهان بر تشکیل مرتب و به هنگام جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، ظهر امروز (دوشنبه) مدیرکل آموزش و پرورش استان و مدیران نواحی ششگانه آموزش و پرورش شهر اصفهان با فرماندار اصفهان دیدار و انتصاب شایسته ایشان را تبریک گفتند.

حسین سیستانی فرماندار اصفهان در این دیدار، با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه آموزش و پرورش، اظهار داشت: هر کشوری که به سیستم آموزش و پرورش رسیدگی کند حتما کشور موفقی خواهد بود؛ چراکه نیروی انسانی توانمند و قوی را برای اداره کشورش پرورش خواهد داد.

سیستانی با بیان اینکه آموزش و پرورش، مهمترین بستر تعلیم و تربیت نیروی انسانی در جامعه به شمار می رود، افزود: آموزش و پرورش اساسی ترین نهاد اجتماعی در شکل دهی، هدایت و کنترل افکار افراد هر جامعه بشری بوده و داشتن یک آموزش و پرورش توانمند لازمه ی هر توسعه ی اجتماعی است.

وی بر اهمیت تشکیل مرتب و به هنگام جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان تأکید کرد و گفت: شورای آموزش و پرورش نقش حیاتی در پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت داشته و اگر از تمامی ظرفیت های آن استفاده شود، عمده مشکلات آموزش و پرورش حل خواهد شد.

 

تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal