فرمانداری اصفهان
خانه
1398/03/30 فرماندار اصفهان: توجه ویژه به آموزش  و پرورش، زمینه را برای حل بسیاری از مشکلات فراهم می سازد
فرماندار اصفهان: توجه ویژه به آموزش و پرورش، زمینه را برای حل بسیاری از مشکلات فراهم می سازد سیستانی اظهار داشت: موفقیت و پیشرفت در کشورهای توسعه یافته ناشی از توجه ویژه و سرمایه گذاری پیرامون آموزش و پرورش است که ما نیز باید در همین راستا حرکت کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار ویژه اصفهان در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به اهمیت نقش آموزش و پرورش در جامعه، اظهار داشت: آموزش و پرورش به عنوان یکی از ارکان اساسی و بنیادین و به عبارتی رکن رکین توسعه در جامعه است که باید هرروز شاهد تحول و تکامل آن باشیم و در جهت رفع موانع و مشکلات آن گام برداریم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه مصوبات جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان باید با جدیت پیگیری شود، افزود: آموزش و پرورش با بهره گیری از همه ظرفیت ها و همکاری بین بخشی و جلب و جذب مشارکت های دستگاه های مختلف، زمینه را برای دفع موانع و مشکلات و ایجاد بستر مناسب برای پیشبرد اهداف مهیا می سازد.

وی با بیان اینکه تشکیل منظم جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان با دستورکار مطالعه و پردازش شده می تواند نتایج سودمندی را به همراه داشته باشد، تأکید کرد: تشکیل کمیته های زیرمجموعه شورای آموزش و پرورش و بررسی و جمع بندی موضوعات مطروحه به منظور تصمیم گیری و تصویب در جلسات شورا، منجر به نتایج مطلوبتری خواهد شد.

سیستانی با اشاره بر اینکه انتخاب سرویس مدارس توسط مدیران مدارس دارای مزایای بهتر و بیشتری برای خانواده ها و دانش آموزان است، عنوان کرد: کمیته ای در این خصوص تشکیل و فواید و مشکلات آن باتوجه به شرایط کنونی و گذشته احصاء و بر این اساس، تصمیمات مقتضی اتخاذ گردد.

فرماندار اصفهان ابراز امیدواری کرد، با تکیه بر همه ظرفیت های دولتی و غیردولتی موجود، بتوانیم در رفع کمبود فضاهای آموزشی و دیگر مشکلات کمک کنیم.

وی با بیان اینکه توجه به آموزش و پرورش زمینه را برای حل بسیاری از مشکلات فراهم می سازد، افزود: موفقیت و پیشرفت در کشورهای توسعه یافته ناشی از توجه ویژه و سرمایه گذاری پیرامون آموزش و پرورش است که ما نیز باید در همین راستا حرکت کنیم.

سیستانی با تأکید بر لزوم همکاری بیشتر دهیاری ها، شهرداری ها و شوراهای اسلامی با جامعه آموزش و پرورش، اذعان داشت: دستگاه های مختلف باید همکاری و همراهی لازم را با نهاد باارزش آموزش و پرورش داشته باشند و با همفکری و تغییر نگرش ها، روش های جدید و فرصت های نو را در این راستا ایجاد نمایند.

 

تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal