فرمانداری اصفهان
خانه
1398/04/15 نخستین جلسه ستاد اقامه نماز و شورای زکات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد
نخستین جلسه ستاد اقامه نماز و شورای زکات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد فرماندار اصفهان بر لزوم فرهنگ سازی مناسب پیرامون مقوله نماز و زکات در شهرستان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در نخستین جلسه ستاد اقامه نماز و شورای زکات شهرستان، قطع وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: عدم اتکا به درآمدهای حاصل از فروش نفت و خوداتکایی در تولیدات و محصولات داخلی، کشور را از لحاظ بحران های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی، تا حد بسیار زیادی مصون می دارد.

فرماندار اصفهان با اشاره به کاهش بارش ها و خشکسالی های اخیر، خاطرنشان کرد: بر اثر خشکسالی های اخیر و تأثیر بر کشاورزی، مردم بالاخص کشاورزان شرق اصفهان از لحاظ اقتصادی دستخوش مشکلات فراوانی شده اند که باتوجه به ذخایر آبی موجود ، برنامه ریزی ها و تصمیماتی جهت اختصاص آب به بخش کشاورزی و رفع مشکلات این حوزه، اتخاذ گردیده است.

وی با اشاره به اهمیت پرداخت زکات و فرهنگ سازی مناسب در این خصوص، عنوان کرد: برنامه ریزی های لازم پیرامون میزان و نحوه دریافت زکات انجام و در جلسه آتی شورای زکات شهرستان جهت هدف گذاری مطرح گردد.

سیستانی با تأکید بر لزوم فرهنگ سازی مناسب پیرامون ترویج و توسعه مقوله نماز نیز گفت: ستاد اقامه نماز شهرستان با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری نسبت به تهیه بسته ای متناسب با سن و جامعه هدف دستگاه های اجرایی اقدام و جهت بهره برداری در اختیار آنها قرار دهد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: کمیته ای تحت عنوان طرح و برنامه و با محوریت ستاد اقامه نماز شهرستان تشکیل و پیشبرد اهداف آموزش و پرورش مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

وی تأکید کرد: مجموعه ای از اقدامات پژوهشی پیرامون مقوله نماز و زکات باید در دستور کار قرار گیرد.

تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal