فرمانداری اصفهان
خانه
1398/05/09 نشست فرماندار اصفهان با ائمه جمعه شهرستان
نشست فرماندار اصفهان با ائمه جمعه شهرستان فرماندار اصفهان بر لزوم بررسی علل و عوامل عدم جذب جوانان به نماز جمعه، تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در نشستی با ائمه جمعه شهرستان، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد تشکیل نماز جمعه به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، با اشاره به اهمیت نماز جمعه، خاطرنشان کرد: امروزه، یکی از رموز موفقیت، پایداری و ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی، اقامه نماز جمعه و ارشادات و روشنگری های ائمه جمعه در اقصی نقاط کشور است که با اثرات و برکات بسیاری در جامعه همراه بوده است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ائمه جمعه همواره مروج پیام وحدت، همکاری و دینداری بوده اند، افزود: همگان موظفند در جهت رفع موانع موجود در مسیر اقامه نماز باشکوه جمعه و تثبیت و تسهیل آن با تکیه بر همکاری و مشارکت مردم، بکوشند.

وی با تأکید بر اهمیت شرکت مسئولین شهرستان در نماز جمعه، عنوان کرد: بخشداران باید گزارشی از شرکت مسئولین در نماز جمعه را منعکس کنند که این مهم در ارزیابی عملکرد آنان بسیار مؤثر است؛ چراکه حضور مسئولین در نماز جمعه و بیان برخی مطالب و موضوعات، در تغییر نگرش مردم و تقویت وفاق و همدلی بین مردم و مسئولین بسیار مؤثر است.

سیستانی تأکید کرد: شورای اداری بخش ها با حضور ائمه جمعه تشکیل و زمینه برای تعامل و بیان مسائل و مشکلات موجود، مهیا گردد.

فرماندار اصفهان بر لزوم بررسی علل و عوامل عدم جذب جوانان به نماز جمعه تأکید کرد و گفت: ائمه جمعه با همکاری مسئولین و با استفاده از شیوه های نوین نسبت به بررسی و حل این مسئله، اقدام نمایند.

وی با تأکید بر اینکه ائمه جمعه باید در جهت امیدآفرینی و نشاط بین مردم، بیش از پیش بکوشند، افزود: باتوجه به تحریم ها و فشارهای اقتصادی موجود، ائمه جمعه باید با تأکید بر وحدت، همدلی و امیدبخشی در جامعه، توطئه های شوم دشمنان را برملا سازند.

تعداد بازدید: 60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal