فرمانداری اصفهان
خانه
1398/05/14 بازدید فرماندار اصفهان از بخش های مختلف خبرگزاری ایمنا
بازدید فرماندار اصفهان از بخش های مختلف خبرگزاری ایمنا سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان گفت: امروزه ارتباطات بین مسئولین و مردم برعهده رسانه هاست و از این رو نباید نقش رسانه ها نادیده گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان روز گذشته (یکشنبه) ضمن بازدید از بخش های مختلف خبرگزاری ایمنا، با اشاره به نقش برجسته خبرگزاری ایمنا در اطلاع رسانی و انتقال اخبار، خاطرنشان کرد: یکی از ابزارهای توسعه فرهنگ شهروندی، وجود یک رسانه و سیستم اطلاع رسانی بسیار قوی است که بحمد ا... خبرگزاری ایمنا، این نقش را بخوبی ایفا نموده است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مسئولین شهرستان بالاخص کلانشهر اصفهان باید متقابلا همکاری و همراهی لازم را با خبرگزاری ایمنا جهت انعکاس به هنگام و صحیح اخبار داشته باشند.

وی اقدامات و نحوه کار خبرگزاری ایمنا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این خبرگزاری، یکی از بهترین خبرگزاری ها و ازجمله رسانه هایی است که می تواند با پوشش صحیح، گسترده و متنوع اخبار، زمینه اطلاع رسانی خوب و مؤثری را در جامعه و اقناع و همراه سازی مردم، فراهم سازد.

سیستانی افزود: امروزه ارتباطات بین مردم و مسئولین برعهده رسانه هاست و از این رو نباید نقش رسانه ها نادیده گرفته شود و استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های رسانه ها می تواند تحولات عمیقی در جامعه ایجاد کند.

 

تعداد بازدید: 55
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal