فرمانداری اصفهان
خانه
1398/05/16 فرماندار اصفهان: ازدواج جوانان باید آسان شود
فرماندار اصفهان: ازدواج جوانان باید آسان شود فرماندار شهرستان اصفهان گفت: باید ازدواج جوانان را ساده کنیم که وظیفه اصلی ستاد ازدواج جوانان نیز همین است.

فرماندار اصفهان: ازدواج جوانان باید آسان شود

فرماندار شهرستان اصفهان گفت: باید ازدواج جوانان را ساده کنیم که وظیفه اصلی ستاد ازدواج جوانان نیز همین است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در نشست تخصصی ازدواج پایدار اظهار کرد: هر انسانی برای زندگی خودش اهدافی را تعریف می‌کند اما انسان کمال‌جو این اهداف را به گونه‌ای تنظیم می‌کند که به سعادت برسد.

فرماندار شهرستان اصفهان ادامه داد: در تعریف چشم‌انداز زندگی مشترک نیز لازم است با استفاده از مشاوره کارشناسان و مطالعه دانش خودشان را در این زمینه افزایش بدهد که در دنیای اطلاعات کار سختی نیست.

وی اضافه کرد: بنابر آیات قرآن در پس بسیاری از سختی‌ها خیر قرار دارد، همیشه در ناز و نعمت بودن خوب نیست.

سیستانی بیان کرد: امروز در جهان  به جامعه مصرفی تبدیل شده‌ایم، نمی‌خواهم با مطالبات مردم را نادیده بگیرم اما در مقایسه با بسیاری از کشورها بیشتر مصرف می‌کنیم و آغاز کردن زندگی را سخت کرده‌ایم.

فرماندار اصفهان در توصیه‌ای به جوانان گفت: باید ازدواج جوانان را ساده کنیم و وظیفه اصلی ستاد ازدواج جوانان نیز همین است، در اصفهان فرهنگ بدبینی و کم‌بینی رونق پیدا کرده است و همواره کاستی‌های هر مسأله را می‌بینیم و نکات مثبت را نادیده می‌گیریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امنیت و آسایشی که داریم از اقبال ایثارگری خون شهدا و دفاع جوانان از مرزها است، آثار شکست و ناکامی دشمنان این نظام در حال آشکار شدن است، هرچه ترامپ به عنوان سردمدار دشمنی با ملت ایران تلاش می‌کند، عزت ملت ایران بیشتر می‌شود.

 

تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal