فرمانداری اصفهان
خانه
1398/05/19 نشست فرماندار اصفهان با خبرنگاران
نشست فرماندار اصفهان با خبرنگاران سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان گفت: حل مشکلات شهرستان مستلزم برخورد اصولی و مناسب جامعه خبرنگاران و رسانه هاست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در نشستی با اصحاب رسانه، ضمن گرامیداشت روز بزرگ خبرنگار، با اشاره به اهمیت رسانه ها در جامعه، اظهار داشت: انشاء ا... رسانه ها به عنوان رکن چهارم دمکراسی بتوانند نقش آفرین صحنه های زیبایی در جامعه باشند.

فرماندار اصفهان به برخی از مشکلات شهرستان اشاره کرد و افزود: حل مشکلات شهرستان مستلزم برخورد اصولی و مناسب جامعه خبرنگاران و رسانه است.

وی با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم در سال جاری، خاطرنشان کرد: 44 درصد انتخابات استان برعهده شهرستان اصفهان است که این امر مستلزم برنامه ریزی، پشتیبانی و تدارکات ویژه بوده و انشاء ا... شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات خواهیم بود.

سیستانی تصریح کرد: شهرستان اصفهان به جهات مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند سرمایه گذاری جدی است که امیدواریم در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان «سال رونق تولید» نامگذاری شده است، شاهد تحولات چشمگیری در این عرصه ها باشیم.

وی با تأکید بر اینکه ما باید در جهت افزایش روحیه نشاط و امیدآفرینی در جامعه تلاش کنیم، عنوان کرد: باتوجه به رونق کشاورزی در شرق اصفهان و کاهش نرخ بیکاری در این منطقه، رسانه ها باید نسبت به بازتاب و انعکاس اخبار مثبت، در جهت ارتقاء شادی و نشاط بین مردم، اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان پیرامون استقرار دو فرمانداری در شرق اصفهان نیز گفت: اقدامات مقتضی پیرامون استقرار دو فرمانداری در شرق اصفهان انجام شده که انشاء ا... در آینده نتایج قطعی آن مشخص و اعلام خواهد شد.

سیستانی بر لزوم اشتغال و درآمد پایدار مردم شرق اصفهان، تأکید کرد و افزود: باتوجه به ویژگی های فرهنگی و اجتماعی مردم شرق اصفهان، مطالعات و اقدامات لازم جهت ترویج مشاغل خانگی و اشتغال پایدار در این منطقه در حال انجام است.

وی در ارتباط با وضعیت زیرساخت های ورزشی و اجتماعی تصریح کرد: رویکرد ما در این خصوص برپایه افزایش اعتبارات بوده اما صرفا با تکیه بر منابع دولتی نمی توان همه امور را به سرانجام رساند.

فرماندار اصفهان مقوله گردشگری را یکی از موضوعات جدی اقتصادی و اجتماعی دانست و اذعان داشت: موضوع گردشگری، استفاده از ظرفیت های آن و بوم گردی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می تواند زمینه را برای اشتغال زایی در شرق اصفهان فراهم سازد.

گفتنی است در پایان این نشست، با حضور سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان از خبرنگاران تجلیل شد.

 

تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal