فرمانداری اصفهان
خانه
1398/06/13 فرماندار اصفهان: بانوان نقش مهمی را در مدیریت مصرف برعهده دارند
فرماندار اصفهان: بانوان نقش مهمی را در مدیریت مصرف برعهده دارند جلسه کارگروه بانوان شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه بانوان شهرستان، با اشاره به حضور پرشور بانوان در صحنه های حمایت از نظام، خاطرنشان کرد: بانوان به عنوان یک ایثارگر می توانند در عرصه های مختلف، حضور فعال و مؤثر داشته باشند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت داشتن هدف، برنامه و چشم انداز روشن و مشخص در مدیریت امور، افزود: یکی از دلایل اصلی موفقیت و پیشرفت برخی دستگاه ها، نگاه علمی و واقع بینانه به امور و تعیین اهداف و چشم اندازهای روشن و برنامه ریزی جامع و استراتژیک است.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان اصفهان 100 درصد از نعمت برق برخوردار گردیده اند، خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم شهرستان 100 درصد از نعمت برق برخوردار گردیده اند.

سیستانی به نقش مهم و مؤثر بانوان در مدیریت مصرف در خانه و محیط کار اشاره کرد و گفت: بانوان رسالت مهمی را در فرهنگ سازی و نهادینه کردن مصارف خانگی برعهده دارند.

وی افزود: شرکت توزیع برق شهرستان اقدامات مثبتی را در حوزه تبلیغات انجام داده است که شایسته تقدیر است و این روند باید ادامه یابد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: بانوان ایفاگران نقش توسعه در کشور، استان و شهرستان هستند و مسئولیت های مهمی را برعهده دارند.

پیرپیران مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان نیز در این جلسه، به نکاتی پیرامون صنعتی برق و مصرف بهینه انرژی اشاره کرد.

 

تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal