فرمانداری اصفهان
خانه
1398/07/13 فرماندار اصفهان بر اهمیت فرهنگ سازی پیرامون آموزش و پرورش در جامعه تأکید کرد
فرماندار اصفهان بر اهمیت فرهنگ سازی پیرامون آموزش و پرورش در جامعه تأکید کرد فرماندار اصفهان اظهار داشت: آموزش و پرورش اساسیترین نهادی است که می تواند در امر توسعه کشور، مؤثر باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با بیان اینکه آموزش و پرورش، اساسی ترین نهادی است که می تواند در امر توسعه کشور، مؤثر باشد، خاطرنشان کرد: مطالعات صورت گرفته حاکی از آن است که کشورهای پیشرفته در عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، به مقوله آموزش و پرورش توجه ویژه ای داشته اند و ما نیز باید با تکیه بر مبانی دینی و اعتقادی که بر مقوله آموزش و پرورش تأکید بسیار دارد، توجه ویژه ای به این مقوله داشته باشیم و اشکالات احتمالی موجود در این حوزه، بررسی و آسیب شناسی شوند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت فرهنگ سازی پیرامون مقوله آموزش و پرورش در جامعه، تصریح کرد: نقش و جایگاه تعلیم و تربیت باید آنچنان برای مردم، تبیین گردد که خانواده ها خود در سبد خانوار، سهم قابل توجهی را به این امر، اختصاص دهند.

سیستانی تأکید کرد: با مشارکت خانواده ها و خیرین، باید گام های مؤثری در جهت رفع موانع و مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش برداشته شود.

وی افزود: عدم توجه به آموزش و پرورش، زمینه بروز بسیاری از مشکلات را فراهم ساخته و آسیب های زیادی را به کشور وارد می کند.

 

تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal