فرمانداری اصفهان
خانه
1400/03/12 امیری: شهرداری ها با تبلیغات محیطی و بهره گیری از دیگر ظرفیت های موجود، بستر لازم را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم سازند
امیری: شهرداری ها با تبلیغات محیطی و بهره گیری از دیگر ظرفیت های موجود، بستر لازم را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم سازند جانشین امور اجرایی انتخابات شهرستان اظهار داشت: برنامه ریزی صحیح، بسترسازی جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و قانونگرایی و حرکت بر محور قانون، ازجمله وظایف مهم مجریان انتخابات است که زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم فراهم می سازد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، فریبرز امیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جانشین امور اجرایی انتخابات شهرستان، در نشستی با شهرداران شهرستان، با تأکید بر اینکه اصول سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت، باید سرلوحه کار ما در امور اجرایی انتخابات قرار گیرد، عنوان کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب شخص یا اشخاص اصلح، ازجمله اصولی است که از اهداف اصلی ما بوده و باید در این مسیر حرکت کنیم.

جانشین امور اجرایی انتخابات شهرستان با اشاره به اهم وظایف مجریان انتخابات، افزود: برنامه ریزی صحیح، بسترسازی جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و قانونگرایی و حرکت بر محور قانون، ازجمله وظایف مهم مجریان انتخابات است که زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم فراهم می سازد.

امیری با اشاره بر اینکه بنا به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) "رأی مردم حق الناس است:، خاطرنشان کرد: ما موظفیم که به وظایف شرعی، قانونی و اخلاقی خود در برگزاری هرچه مطلوبتر و باشکوهتر انتخابات عمل کرده و با امانتداری، از رأی مردم حراست و حفاظت نماییم.

وی تصریح کرد: شهرداری ها دارای نقش محوری در شهرهای شهرستان بوده و باید با بهره گیری از تبلیغات محیطی و فضای مجازی و دیگر ظرفیت های موجود، بستر لازم را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم سازند.

امیری با بیان اینکه انتخابات خرداد ماه، یک رویداد ملی مهم است، گفت: با استناد به قانون انتخابات، کلیه دستگاه های اجرایی بالاخص شهرداری ها موظف به همکاری لازم در برگزاری انتخابات هستند.

تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.