فرمانداری اصفهان
خانه
1400/03/13 فرماندار اصفهان بر لزوم بی طرفی کامل در انتخابات تأکید کرد
فرماندار اصفهان بر لزوم بی طرفی کامل در انتخابات تأکید کرد فرماندار اصفهان اظهار داشت: عوامل اجرایی انتخابات باید به وظایف قانونی، شرعی و اخلاقی خود عمل کنند و با رعایت مر قانون و اصل بی طرفی و عدالت، زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن فراهم سازند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در نشست مشترکی با مسئولین ستادهای مناطق 20گانه انتخابات کلانشهر اصفهان و بخش مرکزی و هیأت اجرایی شهرستان، با بیان اینکه انتخابات یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی-اجتماعی کشور است و نقش تعیین کننده ای در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب دارد، خاطرنشان کرد: با تکیه بر آراء مردم و برگزاری انتخاباتی سالم، به موفقیت های بسیاری در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دست خواهیم یافت.

وی با تأکید بر لزوم بی طرفی کامل در انتخابات، اظهار داشت: عوامل اجرایی انتخابات باید به وظایف قانونی، شرعی و اخلاقی خود عمل کنند و با رعایت مر قانون و اصل بی طرفی و عدالت، زمینه را برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن فراهم سازند.

فرماندار اصفهان افزود: اعضای هیأت اجرایی انتخابات، ازجمله منتخبین مردم هستند، که در انجام امور مربوطه و وظایف محوله همکاری و همراهی متعهدانه و دلسوزانه ای داشته اند و وجود آنان به روند توأم با سلامت و صلابت انتخابات کمک شایانی خواهد کرد.

سیستانی با تأکید بر اینکه مجریان انتخابات باید 8 اصل مهم را در برگزاری انتخابات، سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: قانونگرایی و حرکت بر مدار قانون، برنامه ریزی، توجه به مدیریت دانش انتخابات، مستندسازی، سلامت انتخابات، عدالت و شفافیت انتخابات و همچنین مشارکت حداکثری در انتخابات، ازجمله اصول مهمی است که مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید مورد توجه قرار دهند.

وی بر لزوم همکاری و همراهی مسئولین ستادهای انتخابات با اعضای هیأت اجرایی شهرستان در برگزاری انتخاباتی باشکوه و در تراز مردم اصفهان تأکید و ابراز امیدواری کرد: انشاء ا... با همکاری و همراهی خوب عوامل و دست اندرکاران انتخابات، شاهد انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم باشیم.

تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.