فرمانداری اصفهان
خانه
1400/03/13 فرماندار اصفهان بر حساسیت نقش و جایگاه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی تأکید کرد
فرماندار اصفهان بر حساسیت نقش و جایگاه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی تأکید کرد فرماندار اصفهان اذعان داشت: نمایندگان فرماندار وظیفه مهم و حساسی را در شعب اخذ رأی برعهده دارند و انتظار داریم که آنها با قدرت، علم و اطلاع از مسئولیت ها و تسلط بر مسائل و موضوعات مختلف بتوانند کنترل و اداره امور را به دست گیرند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در نشستی با نمایندگان فرماندار در ستادهای مناطق 20گانه انتخابات شهر اصفهان و بخش مرکزی، برگزاری انتخابات سالم را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: حفاظت و حراست از آراء مردم در انتخابات به دور از هرگونه گرایش و جهت گیری سیاسی و جناحی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نمایندگان و رابطین فرماندار در شعب اخذ رأی در این خصوص وظیفه مهمی را برعهده دارند.

فرماندار اصفهان افزود: نمایندگان فرماندار نسبت به برگزاری نشست هایی با اعضای ستادهای انتخابات اقدام و نواقص و چالش های احتمالی موجود را بررسی و جمع بندی نمایند و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

سیستانی با اشاره به اهمیت و حساسیت نقش و جایگاه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی، اظهار داشت: نمایندگان فرماندار وظیفه مهم و حساسی را در شعب اخذ رأی برعهده دارند و انتظار داریم که آنها با قدرت، علم و اطلاع از مسئولیت ها و تسلط بر مسائل و موضوعات مختلف بتوانند کنترل و اداره امور را به دست گیرند.

وی با تأکید بر اینکه نماینده فرماندار باید قوانین و مقررات را با جدیت رعایت کند، افزود: رابط فرماندار باید مطالعه کامل و جامعی از قوانین انتخابات داشته باشد و مر قانون را بادقت و جدیت رعایت کنند.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: شعب اخذ رأی باید از آنچنان امنیتی برخوردار باشند که شهروندان از رأی خود مطمئن بوده و مسئولیت اصلی و نهایی این امر برعهده نماینده فرماندار است.

سیستانی افزود: همه اعضای شعب اخذ رأی باید با نماینده فرماندار هماهنگ و همراه باشند.

وی تصریح کرد: ما باید از تجربیات و نقطه نظرات مجریان انتخابات های قبلی و نقاط ضعف و قوت برنامه ریزی های انجام شده، استفاده کنیم تا به همگرایی فکری و نظری مثبتی در برگزاری انتخابات پیش رو دست یابیم.

تعداد بازدید: 22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.