فرمانداری اصفهان
خانه
1400/03/19 جلسه هیأت بازرسی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد
جلسه هیأت بازرسی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد فرماندار اصفهان تأکید کرد: قانون گرایی، رقابت سالم و ترجیح مصالح عمومی و ملی بر منافع شخصی، ازجمله نکات مهمی است که نامزدها باید مورد توجه ویژه قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه هیأت بازرسی شهرستان، با اشاره به استقرار 1114 شعبه اخذ رأی در شهرستان اصفهان، اظهار داشت: از این تعداد شعبه اخذ رأی، 827 شعبه در کلانشهر اصفهان مستقر خواهد بود که بیانگر حجم بالای کار در روند اجرای انتخابات است که جز با همکاری و تعامل نامزدها محقق نخواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: مجریان انتخابات باید قانونمداری و قانون محوری را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند که بحمد الله این مهم تاکنون محقق شده است.

سیستانی تأکید کرد: قانون گرایی، رقابت سالم و ترجیح مصالح عمومی و ملی بر منافع شخصی، ازجمله نکات مهمی است که نامزدها باید مورد توجه ویژه قرار دهند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به تخلفات احتمالی نامزدها، ازجمله اولویت های اصلی ما در ایام تبلیغات آنهاست، افزود: انشاء الله با همکاری و تعامل نامزدها همچون گذشته، شاهد کمترین مشکلات در روند برگزاری انتخابات در شهرستان باشیم.

وی با تأکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 28 خرداد ماه، تصریح کرد: ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم و حضور پرشور مردم پای صندوق های اخذ رأی از جنبه های داخلی و بین المللی، از اهمیت والایی برخوردار است.

تعداد بازدید: 74
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.