دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/03/19 به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ، سومین جلسه ستاد ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی استان برگزار شد
به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ، سومین جلسه ستاد ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی استان برگزار شد
سومین جلسه ستاد ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی استان به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری و با حضور دکتر کامران نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد تشکیل گردید.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در سومین جلسه ستاد ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی استان که با حضور دکتر کامران نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی و اعضای ستاد تشکیل گردید، ضمن تاکید بر وجود پتانسیل گردشگری ومذهبی شهر اصفهان نسبت به بررسی جداگانه هر کدام از مشکلات مطروحه وتصویب مصوبات لازم، دستور لازم را صادر نمود.
در این جلسه انصاری مسئول مرکز گزارشی از وضعیت ساماندهی متکدیان در دوماه گذشته و آمار متکدیان ساماندهی شده در این مرکز و مشکلات مربوط ارائه نمود.
مدیر کل بهزیستی، معاون خدمات شهرداری اصفهان و معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اصفهان نیز گزارش جداگانه ای از اقدامات صورت پذیرفته وسوابق پیگیری های به عمل آمده در خصوص موضوع جلسه ارائه نمودند.
تعداد بازدید: 114
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal