دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/04/03 دکتر مهرعلیزاده در پیامی روز ملی اصناف را به تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد استان تبریک گفت
دکتر مهرعلیزاده در پیامی روز ملی اصناف را به تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد استان تبریک گفت
استاندار اصفهان در پیامی از تلاش ها و خدمات ارزشمند تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد استان ، در راستای کمک به رونق تولید، ایجاد اشتغال و ارتقاء فضای کسب و کار، قدردانی نمود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ متن پیام دکتر مهرعلیزاده بدین شرح می باشد :

اول تیرماه روز ملی اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است که در طول تاریخ این مرز و بوم، با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزش‌های دینی کارنامه و نام درخشانی را با مولفه‌های ارزشی همچون امانت،انصاف و عدالت از خود بر جای نهاده اند.
این قشر متعهد و خدوم نه تنها در عرصه ی اقتصادی بلکه با نقش آفرینی در مسائل روز کشور و تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی نقش بی‌بدیل و تأثیرگذاری را در به ثمر رسیدن نهضت‌های مردمی در تاریخ معاصر داشته‌اند و موجبات پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم نمودند. امروز نیز اصناف بعنوان مجری اهداف نظام در خط مقدم فاز عملیاتی اقتصاد مقاومتی و همچنین برخورد با کالای قاچاق در نظام توزیع، در توسعه و شکوفائی و افزایش توان اقتصادی کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی و در راستای دستیابی به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیشگام و پایدار فعالیت می کنند.
با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان "حمایت از کالای ایرانی" نقش و جایگاه اصناف و بازاریان در تبعیت از این فرمان و پیشرفت و توسعه ملی کشور بسیار حائز اهمیت است و در این راستا در صورت حمایت معقولانه از واحدهای صنفی بعنوان مهمترین عامل فرهنگسازی براى حمایت از کالای ایرانی در بخش‌های گوناگون تولیدی،توزیعی و خدماتی می توان روند حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی را به نحو شایسته ای تسریع و تسهیل کرد.
اینجانب این روز ملی را به همه تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد استان تبریک وتهنیت عرض نموده و ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات ارزشمند این قشر فهیم و زحمت کش، در راستای کمک به رونق تولید، ایجاد اشتغال و ارتقاء فضای کسب و کار، آرزومندم با همکاری و تعامل همه مسئولین کشور و استان و برای داشتن اقتصادی سالم و پویا، بتوانیم با برنامه ریزی اصولی و مدون و با توجه ویژه به بخش صنوف کشور از ظرفیت عظیم این مجموعه وسیع برای بهبود فضای کسب وکار و اشتغال بهره برداری بهینه داشته باشیم.

تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal