دومین جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان برگزار شد

      به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان  ، دومین جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان اصفهان با دستور کار ارزیابی عملکرد شاخص های  مناسب سازی دستگاههای اجرایی و همچنین معرفی اولین موسسه تخصص مناسب سازی فرصت برابر در ایران ، به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری برگزار شد. حسینی معاون هماهنگی امور عمرانی […]

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان  ، دومین جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان اصفهان با دستور کار ارزیابی عملکرد شاخص های  مناسب سازی دستگاههای اجرایی و همچنین معرفی اولین موسسه تخصص مناسب سازی فرصت برابر در ایران ، به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری برگزار شد.

حسینی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری گفت :بهترین مجموعه ای که می تواند پیگیر این موضوع باشد خود جامعه معلولین است و با فرهنگ سازی و از طریق رسانه ها نیز می توان به این موضوع پرداخت.

وی افزود: مبلمان شهری باید با نگاه پیشگیرانه باشد و در ا ین راستا باید بهزیستی و دستگاههای مرتبط کمک کنند و طرحی عملیاتی را تدوین نمایند.

وی افزود :باید با ارتباط فعال بین دستگاهها، بخصوص شهرداری ها و شوراهای محلی ومعاونین مختلف دستگاههای اجرایی و معاونت عمرانی فرمانداری پیش بینی ودغدغه معلولین مورد توجه قرار گیرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =