شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تعیین ظرفیت دفن متوفیان در آرامستان الغدیر مستلزم کار کارشناسی، و براساس جانمایی ها، اسناد بالادستی و طرح جامع تهیه شده و باید ملاحظات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان، اقدامات صورت گرفته توسط شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان را شایسته تقدیر دانست و تأکید کرد: فرآیند گزارش دهی در خصوص آرامستان های سطح شهرستان را باید معین کنیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر تسریع در فرآیند تغییر کاربری اراضی آرامستان الغدیر رهنان، افزود: مکاتبات لازم پیرامون فرآیند تغییرکاربری آرامستان الغدیر انجام تا این آرامستان و دیگر آرامستان های سطح شهرستان را با تهیه و تصویب آیین نامه ای مشخص، نظام مند کنیم.

احمدی عنوان کرد:وی پیرامون آرامستان بهارستان نیز افزود: مراکز بهداشت، اداره محیط زیست و سازمان آرامستان های شهرداری باتوجه به تمام ملاحظات بررسی های لازم را در خصوص جانمایی آرامستان بهارستان انجام دهند تا در آینده با مشکلی مواجه نشویم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =