شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تعیین ظرفیت دفن متوفیان در آرامستان الغدیر مستلزم کار کارشناسی، و براساس جانمایی ها، اسناد بالادستی و طرح جامع تهیه شده و باید ملاحظات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان، اقدامات صورت گرفته توسط شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان را شایسته تقدیر دانست و تأکید کرد: فرآیند گزارش دهی در خصوص آرامستان های سطح شهرستان را باید معین کنیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر تسریع در فرآیند تغییر کاربری اراضی آرامستان الغدیر رهنان، افزود: مکاتبات لازم پیرامون فرآیند تغییرکاربری آرامستان الغدیر انجام تا این آرامستان و دیگر آرامستان های سطح شهرستان را با تهیه و تصویب آیین نامه ای مشخص، نظام مند کنیم.

احمدی عنوان کرد:وی پیرامون آرامستان بهارستان نیز افزود: مراکز بهداشت، اداره محیط زیست و سازمان آرامستان های شهرداری باتوجه به تمام ملاحظات بررسی های لازم را در خصوص جانمایی آرامستان بهارستان انجام دهند تا در آینده با مشکلی مواجه نشویم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =