فرماندار اصفهان بر ضرورت تلاش برای ایجاد اشتغال تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اگر همه ما پیگیر ایجاد اشتغال برای متقاضیان شغل باشیم قطعا به تبع آن بسیاری از آسیب هایی که در حوزه های دیگر خواهیم دید، کاهش می یابد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه بررسی ابلاغ اعتبارات جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱، با تأکید بر ضرورت تلاش برای ایجاد اشتغال، عنوان کرد: اگر همه ما پیگیر ایجاد اشتغال برای متقاضیان شغل باشیم قطعا به تبع آن بسیاری از آسیب هایی که در حوزه های دیگر خواهیم دید، کاهش می یابد.

فرماندار اصفهان افزود: ارائه تسهیلات، ازجمله راهکارهای ایجاد اشتغال است که می تواند باعث رونق و اشتغال زایی بیشتر شود.

احمدی تأکید کرد: باتوجه به محدودیت اعتبارات، مشاغل مولد، شرکت های دانش بنیان و مشاغلی که می توانند باعث اشتغال زایی بیشتر شوند، باید در اولویت ارائه تسهیلات قرار گیرند.

وی افزود: نباید محدودیتی برای ارائه تسهیلات به مشاغل مستمر و شرکت های دانش بنیان وجود داشته باشد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: دستگاه های ذی ربط با اطلاع رسانی دقیق نسبت به تعیین رابطینی در مناطق شهری و روستایی شهرستان برای نیازسنجی و شناسایی افراد مستعد دریافت تسهیلات و همچنین کمک به محرومیت زدایی اقدام نمایند.

احمدی تأکید کرد: کمیته نظارت و پایش تشکیل و اولویت اول این کمیته بر تحقق تسهیلات باشد.

وی افزود: انشاء ا… بتوانیم در راستای تحقق آرمان های بلند انقلاب که عدالت محوری و خدمت به مردم بخشی از آن است  همواره موفق باشیم.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 10 =