فرماندار اصفهان بر ضرورت تلاش برای ایجاد اشتغال تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اگر همه ما پیگیر ایجاد اشتغال برای متقاضیان شغل باشیم قطعا به تبع آن بسیاری از آسیب هایی که در حوزه های دیگر خواهیم دید، کاهش می یابد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه بررسی ابلاغ اعتبارات جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱، با تأکید بر ضرورت تلاش برای ایجاد اشتغال، عنوان کرد: اگر همه ما پیگیر ایجاد اشتغال برای متقاضیان شغل باشیم قطعا به تبع آن بسیاری از آسیب هایی که در حوزه های دیگر خواهیم دید، کاهش می یابد.

فرماندار اصفهان افزود: ارائه تسهیلات، ازجمله راهکارهای ایجاد اشتغال است که می تواند باعث رونق و اشتغال زایی بیشتر شود.

احمدی تأکید کرد: باتوجه به محدودیت اعتبارات، مشاغل مولد، شرکت های دانش بنیان و مشاغلی که می توانند باعث اشتغال زایی بیشتر شوند، باید در اولویت ارائه تسهیلات قرار گیرند.

وی افزود: نباید محدودیتی برای ارائه تسهیلات به مشاغل مستمر و شرکت های دانش بنیان وجود داشته باشد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: دستگاه های ذی ربط با اطلاع رسانی دقیق نسبت به تعیین رابطینی در مناطق شهری و روستایی شهرستان برای نیازسنجی و شناسایی افراد مستعد دریافت تسهیلات و همچنین کمک به محرومیت زدایی اقدام نمایند.

احمدی تأکید کرد: کمیته نظارت و پایش تشکیل و اولویت اول این کمیته بر تحقق تسهیلات باشد.

وی افزود: انشاء ا… بتوانیم در راستای تحقق آرمان های بلند انقلاب که عدالت محوری و خدمت به مردم بخشی از آن است  همواره موفق باشیم.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نه =