فرماندار اصفهان: پیش بینی در حوزه تنظیم بازار بسیار حائز اهمیت است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تنظیم بازار باید هدفمند بوده و نباید صرفا محدود به کالاهای اساسی مردم باشد بلکه باید در برگیرنده همه اقلام مؤثر در زیرساخت های اقتصادی باشد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان، با اشاره به تعابیر امام راحل (ره) پیرامون یوم ا… ۲۲ بهمن، خاطرنشان کرد: یوم ا… ۲۲بهمن سرآغاز حکومت الله بر جهان و آغاز بیداری مستضعفان جهان است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه امام راحل (ره) افق بلندی را برای انقلاب ترسیم کردند، افزود: امروزه ابعاد و دستاوردهای انقلاب کاملا مشهود است که باید آنها را برای نسل جدید تبیین و تشریح نماییم.

احمدی با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار و اجرای مصوبات آن، عنوان کرد: ما قصد داریم در شهرستان به صورت عملیاتی و منطبق بر مصوبات استان اقدام و نقش آفرینی کنیم.

فرماندار اصفهان  پیشبینی  در حوزه تنظیم بازار را حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: ما باید پیش بینی، تدابیر و برنامه ریزی دقیقی پیرامون تنظیم بازار داشته باشیم و جلسات ما کاربردی باشد.

احمدی افزود: تنظیم بازار باید هدفمند بوده و نباید صرفا محدود به کالاهای اساسی مردم باشد بلکه باید در برگیرنده همه اقلام مؤثر در زیرساخت های اقتصادی باشد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =