مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده: هدف غایی و نهایی ما این است که زن بتواند نقش اسلامی خود را ایفا نماید

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل فعالیت موسسه قرآن و عترت حضرت زینب(س) فعالیت ها و تلاش های صورت پذیرفته در این مرکز را ارزنده و پربار برشمرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل فعالیت موسسه قرآن و عترت حضرت زینب(س) فعالیت ها و تلاش های صورت پذیرفته در این مرکز را ارزنده و پربار برشمرد و افزود: بدون شک انجام این اقدامات شایسته حاصل لطف و عنایت ذات اقدس الهی و توجهات ویژه بانوی بزرگوار حضرت زینب کبری(س) بوده است.
صمدی با اشاره به سبقه فرهنگی این مرکز بحث فرهنگ سازی و اقناع افکار عمومی را از جمله اقدامات مهم در راستای دستیابی به اهداف امور بانوان و خانواده برشمرد و افزود: ما اعتقادی به تفکیک مبحث زنان و مبحث خانواده نداریم. دیدگاه ما به زن به عنوان ستون اصلی خانواده و تاکید ما بر نقش تربیتی و مدیریتی او در خانواده است.
مشاور فرماندار در امور بانوان ضمن اشاره به دیدگاه ارزشمند اسلام در خصوص جایگاه و مقام زن عنوان نمود: هدف غایی و نهایی ما این است که زن بتواند نقش اسلامی خود را ایفا نماید چرا که اسلام ارزشی فوق العاده و مقامی منحصربفرد برای زن در خانواده و اجتماع قائل شده است.
وی با اشاره به اهداف، رسالت و فعالیت های دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری از اعضای موسسه مذکور خواست نسبت به ارائه نظرات و ایده های کارشناسی خود در مباحث مرتبط با زنان و خانواده از جمله اشتغال، عفاف و حجاب، جمعیت، حاشیه نشینی، آسیب های اجتماعی و …. اقدام نمایند و با ارایه طرح های راهبردی و عملیاتی خود به پیشبرد هر چه بهتر اهداف و برنامه های حوزه بانوان و خانواده یاری و کمک رسانند.

مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + شانزده =