مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده: هدف غایی و نهایی ما این است که زن بتواند نقش اسلامی خود را ایفا نماید

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل فعالیت موسسه قرآن و عترت حضرت زینب(س) فعالیت ها و تلاش های صورت پذیرفته در این مرکز را ارزنده و پربار برشمرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در محل فعالیت موسسه قرآن و عترت حضرت زینب(س) فعالیت ها و تلاش های صورت پذیرفته در این مرکز را ارزنده و پربار برشمرد و افزود: بدون شک انجام این اقدامات شایسته حاصل لطف و عنایت ذات اقدس الهی و توجهات ویژه بانوی بزرگوار حضرت زینب کبری(س) بوده است.
صمدی با اشاره به سبقه فرهنگی این مرکز بحث فرهنگ سازی و اقناع افکار عمومی را از جمله اقدامات مهم در راستای دستیابی به اهداف امور بانوان و خانواده برشمرد و افزود: ما اعتقادی به تفکیک مبحث زنان و مبحث خانواده نداریم. دیدگاه ما به زن به عنوان ستون اصلی خانواده و تاکید ما بر نقش تربیتی و مدیریتی او در خانواده است.
مشاور فرماندار در امور بانوان ضمن اشاره به دیدگاه ارزشمند اسلام در خصوص جایگاه و مقام زن عنوان نمود: هدف غایی و نهایی ما این است که زن بتواند نقش اسلامی خود را ایفا نماید چرا که اسلام ارزشی فوق العاده و مقامی منحصربفرد برای زن در خانواده و اجتماع قائل شده است.
وی با اشاره به اهداف، رسالت و فعالیت های دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری از اعضای موسسه مذکور خواست نسبت به ارائه نظرات و ایده های کارشناسی خود در مباحث مرتبط با زنان و خانواده از جمله اشتغال، عفاف و حجاب، جمعیت، حاشیه نشینی، آسیب های اجتماعی و …. اقدام نمایند و با ارایه طرح های راهبردی و عملیاتی خود به پیشبرد هر چه بهتر اهداف و برنامه های حوزه بانوان و خانواده یاری و کمک رسانند.

مطالب مشابه

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، اقدامات انجام شده در خصوص مناسب سازی معابر و پیاده روها و اماکن در شهرستان بررسی شد.

۲۲ مرداد ۱۴۰۲

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان بیش از ۲۰ سال است که در زمینه تولید و صادرات تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =