توضیح فرمانداری اصفهان درباره انتشار مطلبی با موضوع سکونت عده‌ای در اصطبل و گاو داری

فرمانداری اصفهان با بیان مطلبی با موضوع سکونت عده ای در اصطبل و گاو داری در این شهر در ج شده در یکی از پایگاه‌های خبری، در این ارتباط توضیح داد.

فرمانداری اصفهان با بیان مطلبی با موضوع سکونت عده ای در اصطبل و گاو داری در این شهر در ج شده در یکی از پایگاه‌های خبری، در این ارتباط توضیح داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، پیرو درج خبری در پایگاه خبری تجارت نیوز با عنوان (( اجاره ۲ میلیونی برای زندگی در اصطبل و گاو داری/ مرگ کودک ۸ ساله در آب بند اصطبل)) در تاریخ ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱، بنا برحساسیت موضوع مطرح شده شخص مدیر کل محترم اتباع خارجی استانداری و همچنین کارشناسان فرمانداری اصفهان ضمن بازدید از محل ذکر شده و بررسی میدانی، مطالب ذیل جهت تنویر افکار عمومی ارائه می گردد:
*مکان ذکر شده در خبر(( اصطبل و گاوداری)) عنوان شده که با واقعیت منطبق نیست و همانگونه که از تصاویر منتشر شده نیز گویاست این مکان صرفا (( اتاقک های کارگری و نگهبانی)) مورد استفاده برای کارگران کوره های آجرپزی در گذشته بوده که بعلت گذشت زمان و جمع آوری کوره ها و تبدیل آن به زمینهای کشاورزی ، این اتاقک ها با انجام برخی تعمیرات جزئی مورد استفاده سکونت موقت تعدادی خانواده اتباع خارجی (افاغنه ) صورت ((رایگان)) قرار گرفته که بیشتر ساکنین این محل نیز در زمینهای کشاورزی اطراف مشغول به کارگری می باشند .
*همچنین عینا متن مصاحبه مدیر کل محترم اتباع خارجی استانداری اصفهان بعد از بازدید میدانی از محل مورد نظرعنوان میشود:
* مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری اصفهان با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی برسکونت برخی از اتباع در حاشیه شهر اصفهان در اصطبل و گاوداری اظهار داشت: بنده شخصا از این محل بازدید کردم و اینکه این افراد در گاوداری یا اصطبل زندگی می‌کنند، صحت ندارد.
وی افزود: این مکان اتاقک‌های نگهبانی مورد استفاده برای کوره های آجرپزی بوده که بعلت گذشت زمان وعدم استفاده دائم از ساختمان بلا استفاده بوده و این افراد با انجام برخی تعمیرات جزئی در آم سکونت موقت دارند.
نادری بیان داشت: بزهکاری اجتماعی در این منطقه رخ نداده است و اتباع حاضر در آن در طرح شناسایی اخیر شرکت نموده اند .
مدیرکل امور اتباع استانداری اصفهان افزود: در حال پیگیری هستیم تا بتوانیم سریع‌تر به تصمیمی مناسب برای ساماندهی و حل مشکل این خانواده‌ها برسیم.
*لذا از رسانه های محترم انتظار میرود با بررسی دقیق موضوع، از انتشاراخبار ناقص در جامعه جلوگیری نمایند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − شش =