اولین نمایشگاه حریم ریحانه با رویکرد عرضه ملزومات پوشش ایرانی-اسلامی با حضور فرماندار اصفهان افتتاح شد

اولین نمایشگاه حریم ریحانه با رویکرد عرضه ملزومات پوشش ایرانی  اسلامی با حضور فرماندار اصفهان وروسای اتحادیه های خرازی وپوشاک و تعدادی از مسئولین استانی در محل سابق نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان، افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، اولین نمایشگاه حریم ریحانه با رویکرد عرضه ملزومات پوشش ایرانی  اسلامی با حضور فرماندار اصفهان وروسای اتحادیه های خرازی وپوشاک و تعدادی از مسئولین استانی در محل سابق نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان، افتتاح شد.

گفتنی است، این نمایشگاه براساس مصوبه قرارگاه عفاف و حجاب استان اصفهان، با هدف عرضه و دسترسی آسان عموم مردم  به ملزومات پوشش ایرانی -اسلامی و آشنایی تولیدکنندگان این عرصه با پوشاک هویتی ایرانی-اسلامی برگزار گردیده است.

 شایان ذکر است  قرارگاه که به‌ همت و همراهی همه اعضا در جهت دسترسی عموم با  اجرای شرکت تعاونی تسهیلگران کسب و کار ارزش آفرینان برگزار شده و اولین  نمایشگاه ویژه عرضه ملزومات پوشش ایرانی-اسلامی در استان  است.

تاریخ برگزاری ۲ لغایت ۷ مردادماه ۱۴۰۱

ساعت بازدید: ۲۲-۱۰

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هفت =