اولین نمایشگاه حریم ریحانه با رویکرد عرضه ملزومات پوشش ایرانی-اسلامی با حضور فرماندار اصفهان افتتاح شد

اولین نمایشگاه حریم ریحانه با رویکرد عرضه ملزومات پوشش ایرانی  اسلامی با حضور فرماندار اصفهان وروسای اتحادیه های خرازی وپوشاک و تعدادی از مسئولین استانی در محل سابق نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان، افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، اولین نمایشگاه حریم ریحانه با رویکرد عرضه ملزومات پوشش ایرانی  اسلامی با حضور فرماندار اصفهان وروسای اتحادیه های خرازی وپوشاک و تعدادی از مسئولین استانی در محل سابق نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان، افتتاح شد.

گفتنی است، این نمایشگاه براساس مصوبه قرارگاه عفاف و حجاب استان اصفهان، با هدف عرضه و دسترسی آسان عموم مردم  به ملزومات پوشش ایرانی -اسلامی و آشنایی تولیدکنندگان این عرصه با پوشاک هویتی ایرانی-اسلامی برگزار گردیده است.

 شایان ذکر است  قرارگاه که به‌ همت و همراهی همه اعضا در جهت دسترسی عموم با  اجرای شرکت تعاونی تسهیلگران کسب و کار ارزش آفرینان برگزار شده و اولین  نمایشگاه ویژه عرضه ملزومات پوشش ایرانی-اسلامی در استان  است.

تاریخ برگزاری ۲ لغایت ۷ مردادماه ۱۴۰۱

ساعت بازدید: ۲۲-۱۰

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =