فرماندار اصفهان بر شناسایی ظرفیتهای این شهرستان برای مقابله با بحران تاکید کرد

فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بر شناسایی ظرفیتهای شهرستان برای مقابله با بحران تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بر شناسایی ظرفیتهای شهرستان برای مقابله با بحران تاکید کرد و گفت : باید بانک اطلاعاتی جامع ظرفیتهای شهرستان همچون آموزش و پرورش ، شهرکهای صنعتی و … توسط دستگاههای مربوطه در مدیریت بحران شناسایی شود .
فرماندار اصفهان با اشاره به برگزاری مانور ساعت صفر در بازار بزرگ اصفهان گفت : به زودی مانورهای دیگری در نقاط مختلف شهر اصفهان برگزار خواهد شد تا دستگاههای خدمات رسان و متولی آمادگی لازم برای هرگونه بحرانهای احتمالی را داشته باشند.
وی با بیان اینکه برای ایمنی بازار بزرگ اصفهان مصوبات خوبی به تصویب رسیده ، افزود : دستگاههای مربوطه با جدیت پیگیر تحقق و اجرای کامل این مصوبات باشند.

مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =