مشاور فرماندار : ایجاد اماکن ویژه بانوان و توسعه مشاغل خانگی از نیازهای بانوان شهر قهجاورستان است

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر قهجاورستان به بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مشکلات و مسایل بانوان این شهر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر قهجاورستان به بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مشکلات و مسایل بانوان این شهر پرداخت.
خانم صمدی در بازدید از مراکز فرهنگی اجتماعی شهر قهجاورستان با اشاره به این که بانوان محور عاطفی خانواده ها هستند و سلامت جسم و روان آنان تاثیر زیادی در سلامت سایر اعضای خانواده دارد، ایجاد اماکن تفریحی و ورزشی ویژه زنان به ویژه ایجاد باغ بانوان را اقدامی موثر در راستای فراهم نمودن زمینه تفریحات سالم و کم هزینه برای بانوان دانست و افزود: با توجه به تمایل خوب بانوان این شهر به اشتغال در خانه و تولید محصولات خانگی، فراهم سازی بستر مناسب برای این امر می تواند ضمن کمک به اقتصاد خانواده ها سبب افزایش احساس کارآمدی و رضایت بیشتر بانوان نسبت به خویشتن گردد.
لازم به ذکر است در این بازدید از فرهنگسرای شهر، کارگاه تولید پوشاک و بسیج خواهران بازدید به عمل آمد.
در پایان اعضای دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری با حضور در دفتر شهردار قهجاورستان به گفت و گو و تبادل نظر در خصوص مباحث بانوان و خانواده در این شهر پرداختند.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 1 =