مشاور فرماندار : ایجاد اماکن ویژه بانوان و توسعه مشاغل خانگی از نیازهای بانوان شهر قهجاورستان است

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر قهجاورستان به بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مشکلات و مسایل بانوان این شهر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر قهجاورستان به بررسی ظرفیت ها، توانمندیها، مشکلات و مسایل بانوان این شهر پرداخت.
خانم صمدی در بازدید از مراکز فرهنگی اجتماعی شهر قهجاورستان با اشاره به این که بانوان محور عاطفی خانواده ها هستند و سلامت جسم و روان آنان تاثیر زیادی در سلامت سایر اعضای خانواده دارد، ایجاد اماکن تفریحی و ورزشی ویژه زنان به ویژه ایجاد باغ بانوان را اقدامی موثر در راستای فراهم نمودن زمینه تفریحات سالم و کم هزینه برای بانوان دانست و افزود: با توجه به تمایل خوب بانوان این شهر به اشتغال در خانه و تولید محصولات خانگی، فراهم سازی بستر مناسب برای این امر می تواند ضمن کمک به اقتصاد خانواده ها سبب افزایش احساس کارآمدی و رضایت بیشتر بانوان نسبت به خویشتن گردد.
لازم به ذکر است در این بازدید از فرهنگسرای شهر، کارگاه تولید پوشاک و بسیج خواهران بازدید به عمل آمد.
در پایان اعضای دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری با حضور در دفتر شهردار قهجاورستان به گفت و گو و تبادل نظر در خصوص مباحث بانوان و خانواده در این شهر پرداختند.

مطالب مشابه

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان، اقدامات انجام شده در خصوص مناسب سازی معابر و پیاده روها و اماکن در شهرستان بررسی شد.

۲۲ مرداد ۱۴۰۲

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان بیش از ۲۰ سال است که در زمینه تولید و صادرات تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =