با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور تأملی معاون امور عمرانی فرمانداری اصفهان، جمعی از مدیران مراکز بهداشت و خیرین، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات سلامت منطقه حصه اصفهان افتتاح و راه اندازی شد.

حمیدرضا تأملی معاون عمرانی فرمانداری اصفهان در این آیین، با بیان اینکه در این منطقه بیش از ۱۷هزار نفر ساکن هستند، عنوان کرد: از این تعداد، ۲۵۰۰ نفر دانش آموز هستند که ۵۰۰ نفر از آنها نیازمند خدمات دندانپزشکی بوده که با راه اندازی این واحد ، میتوانند از خدمات ارائه شده با تعرفه دولتی بهرمند شوند.
وی افزود: توفیق خدمت به مردم در مناطق محروم و کمتر برخوردار موهبتی الهی برای کارگزاران و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دستگاه های اجرایی بایستی نسبت به بهره مندی هرچه بیشتر ساکنین این منطقه از امکانات و ظرفیت های موجود بکوشند.
تأملی تأکید کرد: مدارس، پایگاه های بسیج، ائمه جماعات و مساجد بایستی در راستای بهره مندی بیشتر ساکنین منطقه حصه از این مرکز برنامه ریزی و اقدام نمایند.
لازم بذکر است در راستای ارتقاء خدمات سلامت در مناطق کم برخوردار در حاشیه شهر اصفهان و نیز به منظور تکمیل بسته خدمتی سطح یک نظام سلامت، واحد سلامت دهان و دندان(دندانپزشکی) با تعرفه های دولتی و ارائه خدمات پزشکی پرستاری در مرکز خدمات جامع سلامت حصه را اندازی شد.

مطالب مشابه

شرکت آذر تاب جی در زمینه تولید رادیاتور پنلی و همچنین پکیج با حدود ۱۳۷ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت سپاهان بهبود پارسا در زمینه تولید باند، گاز و سایر اقلام پزشکی با بیش از ۱۰۰ نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت صنایع نساجی مجیر اسپادانا از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید پارچه های صنعتی ضد آب با برند ساتکس با بیش از ۲۱۰ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از کارخانه تولید و تکمیل انواع فرش ماشینی شیخ صفی بازدید کرد.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =