با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور تأملی معاون امور عمرانی فرمانداری اصفهان، جمعی از مدیران مراکز بهداشت و خیرین، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات سلامت منطقه حصه اصفهان افتتاح و راه اندازی شد.

حمیدرضا تأملی معاون عمرانی فرمانداری اصفهان در این آیین، با بیان اینکه در این منطقه بیش از ۱۷هزار نفر ساکن هستند، عنوان کرد: از این تعداد، ۲۵۰۰ نفر دانش آموز هستند که ۵۰۰ نفر از آنها نیازمند خدمات دندانپزشکی بوده که با راه اندازی این واحد ، میتوانند از خدمات ارائه شده با تعرفه دولتی بهرمند شوند.
وی افزود: توفیق خدمت به مردم در مناطق محروم و کمتر برخوردار موهبتی الهی برای کارگزاران و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دستگاه های اجرایی بایستی نسبت به بهره مندی هرچه بیشتر ساکنین این منطقه از امکانات و ظرفیت های موجود بکوشند.
تأملی تأکید کرد: مدارس، پایگاه های بسیج، ائمه جماعات و مساجد بایستی در راستای بهره مندی بیشتر ساکنین منطقه حصه از این مرکز برنامه ریزی و اقدام نمایند.
لازم بذکر است در راستای ارتقاء خدمات سلامت در مناطق کم برخوردار در حاشیه شهر اصفهان و نیز به منظور تکمیل بسته خدمتی سطح یک نظام سلامت، واحد سلامت دهان و دندان(دندانپزشکی) با تعرفه های دولتی و ارائه خدمات پزشکی پرستاری در مرکز خدمات جامع سلامت حصه را اندازی شد.

مطالب مشابه

ایمن سازی محور قلعه شور، تشریح نحوه عملکرد سامانه سرای ۱۰ شهرداری اصفهان و معافیت عوارض ساخت و ساز گلخانه ها در منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان، ازجمله موضوعاتی بود که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و دستگاه های مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ آذر ۱۴۰۱

اطلاعات مربوط به پروژه های در دست اجرا و اجرا شده شهرستان با حضور تأملی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان و دستگاه های ذی ربط بررسی شد.

۶ آذر ۱۴۰۱

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی تأکید کرد.

۲۲ آبان ۱۴۰۱

دومین جلسه کارگروه ساماندهی مشاغل و اصناف مزاحم شهری به ریاست تأمیلی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :