بازدید فرماندار اصفهان از نمایشگاه تولیدات و صنایع دستی خواهران ناشنوا

فرماندار اصفهان بعد از ظهر روز گذشته، از نمایشگاه تولیدات و صنایع دستی ناشنوایان که به مناسبت گرامیداشت هفته ناشنوایان در محل مجتمع خدمات بهزیستی شهید نیکبخت اصفهان برگزار گردید، بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان بعد از ظهر روز گذشته، از نمایشگاه تولیدات و صنایع دستی ناشنوایان که به مناسبت گرامیداشت هفته ناشنوایان در محل مجتمع خدمات بهزیستی شهید نیکبخت اصفهان برگزار گردید، بازدید کرد.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، ضمن گفتگو با تعدادی از ناشنوایان حاضر در محل نمایشگاه، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت و حتی الامکان در راستای رفع این مشکلات دستورات لازم را صادر کرد.

گفتنی است، به مناسبت گرامیداشت هفته ناشنوایان، نمایشگاه تولیدات و صنایع دستی خواهران ناشنوا اعم از پوشاک، کالای خواب و صنایع دستی، از ۱۶ مهر ماه به مدت یک هفته در محل مجتمع خدمات بهزیستی شهید نیکبخت اصفهان پذیرای بازدیدکنندگان است.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =