در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، کلنگ احداث مدرسه ۶کلاسه خیرساز در شهر زیار به زمین زده شد

فرماندار اصفهان خیرین مدرسه ساز را ستارگان علم و دانش روی زمین خواند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش، فرماندار اصفهان، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و دیگر خیرین مدرسه ساز، معتمدین و برخی از مردم، کلنگ احداث مدرسه ۶کلاسه خیرساز در شهر زیار، به زمین زده شد.

فرماندار اصفهان در حاشیه این آیین، ضمن تشکر از مشارکت خیرین مدرسه ساز، آنان را ستارگان علم و دانش روی زمین خواند و عنوان کرد: با این اقدام خیرین، آموزش و پرورش دانش آموزان در محلی به نام مدرسه محقق می شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =