لغو ملاقات مردمی این هفته فرماندار اصفهان و ثبت نام برای هفته های آتی

برنامه ملاقات مردمی این هفته فرماندار اصفهان لغو و عموم مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان می توانند درخواست ملاقات خود را در سایت فرمانداری ثبت نمایند.

 

بسمه تعالی

 

به اطلاع عموم مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان می رساند، برنامه ملاقات مردمی (دیدار چهره به چهره) این هفته فرماندار اصفهان روز دوشنبه مورخ ۲۱ آذر ماه برگزار نخواهد شد.

لازم به ذکر است مردم شریف شهرستان می توانند جهت طرح مسائل و مشکلات خود با مراجعه به سایت فرمانداری اصفهان به آدرس: Isfahan.gov.ir بخش پیامک با درج شماره همراه و نام و نام خانوادگی، درخواست ملاقات خود را برای هفته های آتی ثبت نمایند.

                                                                                                روابط عمومی فرمانداری اصفهان

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 12 =