پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته ثبت احوال

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته ثبت احوال را به کلیه دست اندر کاران ثبت احوال در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته ثبت احوال را به کلیه دست اندر کاران ثبت احوال در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم دی ماه در تقویم رسمی کشور ما با عنوان «روز ملی ثبت احوال» نامگذاری شده که یادآور نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه در ایران است. سازمان ثبت احوال به عنوان دستگاهی حاکمیتی و زیرساختی وظیفه خدمت رسانی به آحاد مردم را عهده دار است. بدون تردید، تغییر در فرآیند ارائه خدمات و تبدیل آن به خدمات الکترونیکی در طی سال های اخیر در این سازمان توانسته است فرهنگ خدمات رسانی در حوزه هایی نظیر استقرار نظام جامع شناسایی ایرانیان ، مهندسی فرهنگ نامگذاری و حفظ و صیانت از اسناد و مدارک هویتی و درنهایت تبیین حقوق شهروندی و ارتقای رضایتمندی مردم شریف ایران نقش بسزایی را ایفاء نماید.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته ثبت احوال، این هفته بزرگ را به کلیه کارکنان و دست اندرکاران اداره ثبت احوال شهرستان اصفهان، تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون همگان را در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار سبحان مسألت می نمایم.

                                                                                                            محمدعلی احمدی

                                                                                                فرماندار اصفهان

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + بیست =