آیین اهدای جهیزیه به نوعروسان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ان شاء الله با مشارکت بیشتر خیرین در امر ازدواج آسان جوانان بتوانیم در این امر مقدس که در دین مبین اسلام بر آن تأکید فراوانی شده است، گام های بلندی برداریم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین اهدای جهیزیه به نوعروسان که توسط خیریه آبشار عاطفه ها در سالن کوثر اصفهان برگزار شد، با اشاره به سیاست های کلی استان در خصوص ازدواج و افزایش جمعیت، خاطرنشان کرد: ازدواج و تشکیل خانواده در آموزه های دینی ما از اهمیت بسیاری برخوردار است و بر آن تأکید فراوانی شده است.

فرماندار اصفهان افزود: فرزندآوری یکی از فرایندهای زیربنایی در تحکیم و رضایتمندی خانواده است و اندیشه فرزندآوری در ایجاد آرامش و استواری و کارآمدی خانواده تأثیر زیادی دارد.

وی با بیان اینکه در بحث ازدواج و فرزندآوری صرفا بحث اقتصادی موثر نیست، عنوان کرد: خیلی از معضلات و تأخیر در ازدواج، بیشتر ناشی از تجملات و تشریفاتی‌ست که خودمان عامل آن هستیم، ازدواج آسان، کم‌هزینه و دوری از چشم و هم‌چشمی‌ها، راهکاری اصولی در این خصوص است و البته جهت رفع موانع اقتصادی دولت هم تسهیلات خوبی را پیش بینی کرده است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد:  جمعیت جوان در هر کشوری از عوامل بسیار مهم اقتدار در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و حتی نظامی و امنیتی و فرهنگی است که نباید مورد غفلت واقع شود.

احمدی مشارکت خیرین در ازدواج آسان جوانان و تهیه جهیزیه نوعروسان در شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: ان شاء الله با مشارکت بیشتر خیرین در امر ازدواج آسان جوانان بتوانیم در این امر مقدس که در دین مبین اسلام بر آن تأکید فراوانی شده است، گام های بلندی برداریم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که به همت دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان برگزار شد، یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی انتظارات و مطالبات مردم و شاخص های رئیس جمهور بعدی ملت و رقابت های انتخاباتی را افزایش دادند .

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در صدا و سیمای مرکز اصفهان، یاد و خاطره سید الشهدای خدمت و یاران شهیدشان را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =