آیین اهدای جهیزیه به نوعروسان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ان شاء الله با مشارکت بیشتر خیرین در امر ازدواج آسان جوانان بتوانیم در این امر مقدس که در دین مبین اسلام بر آن تأکید فراوانی شده است، گام های بلندی برداریم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین اهدای جهیزیه به نوعروسان که توسط خیریه آبشار عاطفه ها در سالن کوثر اصفهان برگزار شد، با اشاره به سیاست های کلی استان در خصوص ازدواج و افزایش جمعیت، خاطرنشان کرد: ازدواج و تشکیل خانواده در آموزه های دینی ما از اهمیت بسیاری برخوردار است و بر آن تأکید فراوانی شده است.

فرماندار اصفهان افزود: فرزندآوری یکی از فرایندهای زیربنایی در تحکیم و رضایتمندی خانواده است و اندیشه فرزندآوری در ایجاد آرامش و استواری و کارآمدی خانواده تأثیر زیادی دارد.

وی با بیان اینکه در بحث ازدواج و فرزندآوری صرفا بحث اقتصادی موثر نیست، عنوان کرد: خیلی از معضلات و تأخیر در ازدواج، بیشتر ناشی از تجملات و تشریفاتی‌ست که خودمان عامل آن هستیم، ازدواج آسان، کم‌هزینه و دوری از چشم و هم‌چشمی‌ها، راهکاری اصولی در این خصوص است و البته جهت رفع موانع اقتصادی دولت هم تسهیلات خوبی را پیش بینی کرده است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد:  جمعیت جوان در هر کشوری از عوامل بسیار مهم اقتدار در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و حتی نظامی و امنیتی و فرهنگی است که نباید مورد غفلت واقع شود.

احمدی مشارکت خیرین در ازدواج آسان جوانان و تهیه جهیزیه نوعروسان در شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: ان شاء الله با مشارکت بیشتر خیرین در امر ازدواج آسان جوانان بتوانیم در این امر مقدس که در دین مبین اسلام بر آن تأکید فراوانی شده است، گام های بلندی برداریم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =