فرماندار اصفهان بر هوشمندسازی و راه اندازی سامانه هایی برای بررسی و نظارت بر میادین مرکزی میوه و تره بار اصفهان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان که پیرامون راه اندازی سامانه ها و نحوه بررسی و نظارت بر میادین مرکزی میوه و تره بار اصفهان برگزار شد، با تأکید بر ضرورت هوشمندسازی و راه اندازی سامانه ها برای نظارت بر میادین مرکزی میوه و تره بار، اظهار داشت: تسهیلگری و نظارت، از ابعاد مهم هوشمندسازی است که برای تنظیم بازار بایستی به طور کامل مورد توجه ویژه قرار دهیم.

فرماندار اصفهان افزود: پس از ارائه پیشنهادات اعضا به دبیرخانه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار، کارگروهی تشکیل و فرآیند اولویت بندی و زمان بندی هوشمندسازی آغاز گردد که در این راستا ورود کالا به میادین در اولویت قرار دارد.

احمدی پشتیبانی شهرداری از این فرآیند را بسیار حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: در فرآیند هوشمندسازی بازار باید در رقابتی کردن کار بین غرفه داران در میدان میوه و تره بار نیز تدابیر لازم اتخاذ گردد.

وی افزود: برنامه ریزی و اقدامات لازم پیرامون استفاده از اسکنر برای کنترل ورود و خروج کالا به میدان و حتی دیگر مراکز نیز انجام شود.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =