دیدار معاون سیاسی فرمانداری اصفهان با خانواده معظم شهیدان والامقام قربانی پور

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان شب گذشته به اتفاق شهرداران مناطق ۶ و ۱۲ و رئیس بنیاد شهید منطقه ۲ اصفهان با حضور در منزل شهیدان عالیقدر جمشید و جلال قربانی پور، ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام ۸ سال دفاع مقدس و مدافع حرم و امنیت، با خانواده این دو شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کردند.

گفتنی است، برادران شهید جمشید قربانی پور ۳۱ اردیبهشت سال ۶۰ در دشت آزادگان و جلال قربانی پور نیز ۲۳ دی ماه سال ۶۵ در عملیات کربلای ۵ واقع در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =