مسئول کمیته آموزش کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان: کارگاه مشترک آموزشی و هماهنگی نمایندگان فرماندار و رؤسای اجرایی شعب منطقه ۵ اصفهان برگزار شد

مسئول کمیته آموزش کارگروه امور اجرایی مرکز حوزه انتخابیه اصفهان گفت: کارگاه مشترک آموزشی و هماهنگی نمایندگان فرماندار و رؤسای اجرایی شعب منطقه پنج در دبیرستان سعدی اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد سلیمانی از برگزاری کارگاه مشترک آموزشی و هماهنگی نمایندگان فرماندار و رؤسای اجرایی شعب منطقه پنج در دبیرستان سعدی اصفهان خبر داد و اظهار کرد: در این برنامه مسئول کمیته اجرایی کارگروه امور اجرایی انتخابات مرکز حوزه انتخابیه اصفهان ضمن بیان قوانین و مقررات انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری آموزش های لازم برای نمایندگان فرماندار و روسای شعب را ارائه داد.

وی افزود: در خلال این برنامه با مشارکت افراد شرکت‌کننده در دوره نحوه صحیح پلمپ صندوق های اخذ رای، تنظیم صورت جلسه پایانی شعبه اخذ رای و آشنایی با دستگاه احراز آموزش داده شد و متربیان در این برنامه شرکت کردند.

مسئول کمیته آموزش کارگروه امور اجرایی مرکز حوزه انتخابیه اصفهان اضافه کرد: سایر برنامه های آموزشی این منطقه برای عوامل اجرایی اعم از نائب رئیسان، منشی ها، کاربران رایانه طی روزهای آینده برگزار خواهد شد و فراگیران در زمینه قوانین انتخابات و موضوعاتی که باید نسبت به آن ها در بعد تئوری و عملی آشنایی داشته باشند، تحت آموزش قرار خواهند گرفت.

سلیمانی خاطر نشان کرد: در پایان این دوره های آموزشی از همه شرکت کنندگان آزمون گرفته خواهد شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفت =