گردهمایی ائمه جماعت دانشگاه های استان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد شعب سیار را برای انتخابات یازدهم اسفند ماه افزایش داده ایم و در مراکز پرجمعیت نیز شعبه خواهیم داشت.

fff

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در گردهمایی ائمه جماعت دانشگاه های استان اصفهان، اظهار داشت: ما در شهرستان اصفهان تدابیری را اتخاذ کرده ایم که ان شاء الله منتج به مشارکت حداکثری در انتخابات بشود.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت نقش آفرینی  ائمه جماعت برای مشارکت حداکثری در انتخابات، تصریح کرد: ائمه جماعت می توانند بستر لازم را برای مشارکت جامعه دانشگاهی در انتخابات فراهم سازند و جامعه دانشگاهی نیز خود می توانند بسترساز این مشارکت باشند.

احمدی افزود: ما با همدلی درصدد برگزاری انتخاباتی باشکوه و سالم هستیم که این مهم مستلزم همراهی بخش های مختلف بالاخص ائمه جمعه و جامعه دانشگاهی است.

وی خاطرنشان کرد: تعداد شعب سیار را برای انتخابات یازدهم اسفند ماه افزایش داده ایم و در مراکز پرجمعیت نیز شعبه خواهیم داشت.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =