فرماندار اصفهان: ظرفیت های مردمی راه حل برون رفت از مشکلات است

فرماندار اصفهان اظهار داشت: اگر بخواهیم به تولید بپردازیم نیاز است که از ظرفیت‌های مردمی همچون عرصه‌های دیگر استفاده شود، یکی از این ظرفیت‌ها،دانش‌بنیان‌ها است و شرکت‌های دانش‌بنیان بسیار فعال و باانگیزه در شهر اصفهان وجود دارند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در خصوص شعار سال جدید مبنی بر«جهش تولید با مشارکت مردم»اظهار کرد: در دوران مختلف انقلاب اسلامی براساس اندیشه‌های امام راحل و رهبر انقلاب، هرآنجایی که از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل مردم استفاده کردیم،برای برون‌رفت از مشکلات چاره‌اندیشی بزرگی شد.

وی با بیان اینکه اوج مشارکت‌های مردمی در دوران دفاع مقدس بود، یادآور شد: باید با توجه به شعار انتخابی سال، برای تولید تلاش کنیم که نتیجه آن اشتغال، عدم وابستگی،بهره‌وری بیشتر و رفع مشکلات اقتصادی است.

احمدی گفت: اگر بخواهیم به تولید بپردازیم نیاز است که از ظرفیت‌های مردمی همچون عرصه‌های دیگر استفاده شود، یکی از این ظرفیت‌ها،دانش‌بنیان‌ها است و شرکت‌های دانش‌بنیان بسیار فعال و باانگیزه ای در شهر اصفهان وجود دارند.

فرماندار اصفهان اضافه کرد: برای رونق دادن به تولید،ایجاد خلاقیت‌ها و ابتکارات در عرصه تولید می‌توان از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها نیز استفاده کرد و این می‌تواند به عنوان یک الگو مطرح شود.

وی بیان کرد: در سال جاری باتوجه به تاکیدات رهبر انقلاب‌ مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی در تولید،باید از مواردی همچون ایجاد تعاونی‌ها و اشتغال خانگی بیشترین بهره‌وری را داشت و تولیدات دانش‌بنیان مورد توجه قرار گیرد.

احمدی یادآور شد: در سال گذشته، دولت اراده قوی در این زمینه داشت و مقام معظم رهبری نیز در بیانات خود، نمره خوبی به دولت به‌واسطه اهتمام برای تولید و رفع موانع تولید دادند که در اصفهان نیز با همت مسؤولان، کارگاه‌های تولیدی که راکد شده بودند به چرخه کار بازگشتند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =