فرماندار اصفهان: اعتماد مردم به مسئولان بزرگترین سرمایه است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اعتماد مردم به مسئولین بزرگترین سرمایه ای است که باید با کار و تلاش جهادی حفظ کنیم.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با اعضای شورای اسلامی کلانشهر اصفهان، با بیان اینکه اعتماد مردم به مسئولین بزرگترین سرمایه است، عنوان کرد: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه ای است که باید با کار و تلاش جهادی این اعتماد را حفظ کنیم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه بحمد ا… در زمان حاضر، نگرشی جهادی و انقلابی در شوراها و وزارتخانه ها حاکم است، افزود: بسیاری از مسائل و مشکلات اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی بالاخص حاشیه نشینی در اصفهان با هماهنگی و همکاری بین بخشی با شورای اسلامی و شهرداری اصفهان مرتفع خواهد شد.

احمدی بر اهمیت تقویت و صیانت از شوراها تأکید کرد و گفت: متأسفانه شوراها در تصمیم گیری های مربوط به شهرستان نقش چندان زیادی نداشته اند، در حالی که حتی برای رفع مسائل امنیتی نیز می توان نقشی را برای شوراهای اسلامی شهر و روستا تعیین کرد.

وی با اشاره بر اینکه حضور وزیر نیرو در اصفهان آثار مثبتی را به همراه داشته است، تصریح کرد: خوشبختانه کشاورزان اعتماد، همکاری و همراهی بسیار خوبی را داشته اند که انشاء ا… از این ظرفیت برای رفع مشکلات موجود در حوزه آب و کشاورزی استفاده خواهد شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =