فرماندار اصفهان: وضعیت واکسیناسیون کرونا در شهرستان به تفکیک هر منطقه شهرداری و روستا مشخص گردد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ به کمک ظرفیت های محلی و اداری ازجمله پایگاه های بسیج محلی، هیات های مذهبی و ائمه جماعات و با استفاده از روش های فرهنگی، اقناعی و تهییجی نسبت افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان اقدام نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، تأکید کرد: وضعیت واکسیناسیون کرونا در شهرستان به تفکیک هر منطقه شهرداری و روستا مشخص گردد و مراکز بهداشت ۱ و ۲ نسبت به ارائه گزارش پوشش واکسیناسیون به فرمانداری اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ به کمک ظرفیت های محلی و اداری ازجمله پایگاه های بسیج محلی، هیات های مذهبی و ائمه جماعات و با استفاده از روش های فرهنگی، اقناعی و تهییجی نسبت افزایش آمار واکسیناسیون در شهرستان اقدام نمایند.

احمدی تصریح کرد: به دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها نقش داده شود تا نسبت به افزایش آمار واکسیناسیون اقدام نمایند.

وی تأکید کرد: دستگاه های اجرایی همکاریی لازم را با مراکز بهداشت جهت واکسیناسیون شهروندان داشته باشند.

 

 

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =