فرماندار اصفهان: شناسایی و برخورد با متخلفین بزرگ در اولویت قرار گیرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با وحدت و همدلی، شناسایی و برخورد با متخلفین بزرگ را در اولویت قرار دهیم که این مهم احقاق حقوق بیت المال، رضایت مردم و خشنودی پروردگار سبحان را به همراه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه ویژه برخورد با تخلفات ساختمانی و همچنین حفظ کاربری اراضی کشاورزی شهرستان، با اشاره به ابعاد مختلف تخلفات ساختمانی، عنوان کرد: ما به ابعاد مختلف تخلفات ساختمانی چه در داخل و چه در خارج از حریم و محدوده شهر و روستا باید از زوایای متفاوتی توجه کنیم و نقش دهیاری، سازمان عمران و شهرداری در پیشگیری از این تخلفات مشخص گردد.

فرماندار اصفهان افزود: فرآیند برخورد با تخلفات ساختمانی در روستا را باید بررسی و پیگیری های لازم برای اصلاح آن صورت پذیرد.

احمدی تأکید کرد: مشاورین املاک غیرمجاز را باید پلمپ و مشاورین املاک مجاز را نیز باید ساماندهی و توجیه نماییم.

وی پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز را حائز اهمیت دانست و اذعان داشت: پیگیری و پیشگیری از تخلفات ساختمانی و عدم تخصیص انشعابات موقت طولانی مدت به آنها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید تدابیر لازم در این خصوص اتخاذ گردد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: اقدامات ما باید به صورت منطقه ای و هماهنگ باشد تا بتوانیم تأثیر اقدامات صورت گرفته را به خوبی مشاهده کنیم.

احمدی تأکید کرد: اکیپ پیشگیری و برخورد با تخلفات در روستاها راه اندازی و ساز و کارها و فرآیند قانونی آن مشخص گردد.

فرماندار اصفهان افزود: ما باید با وحدت و همدلی، شناسایی و برخورد با متخلفین بزرگ را در اولویت قرار دهیم که این مهم احقاق حقوق بیت المال، رضایت مردم و خشنودی پروردگار سبحان را به همراه خواهد داشت.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =