فرماندار اصفهان بر نقش مهم ائمه جمعه در برگزاری با شکوه و مردمی مراسم دهه فجر تاکید کرد

فرماندار اصفهان در نشست ائمه جمعه شهرستان، ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را فرصتی مناسب برای تبیین پیشرفت ها، دستاوردها و اهداف انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: ائمه جمعه نقش مهمی در حضور با شکوه مردم در برگزاری ویژه برنامه های دهه مبارک فجر دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در نشست ائمه جمعه شهرستان، ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را فرصتی مناسب برای تبیین پیشرفت ها، دستاوردها و اهداف انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: ائمه جمعه نقش مهمی در حضور با شکوه مردم برای برگزاری ویژه برنامه های دهه مبارک فجر دارند.
وی دهه فجر را زمان تجدید بیعت دوباره با آرمان های بلند انقلاب و امام راحل و رهبر معظم انقلاب دانست و افزود: برنامه ریزی مناسب برای برگزاری باشکوه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ضروری است و نقش ائمه جمعه در به صحنه آمدن مردم برای شرکت در آیین های گرامیداشت دهه فجر بویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن بی بدیل است.
فرماندار اصفهان با اشاره به هجمه دشمنان و مخالفان نظام در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب گفت: مردم بیدار و آگاه با وجود مشکلات و گرفتاری ها با حضور پرشور در مراسم دهه فجر به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ قاطعی به دشمنان نظام خواهد داد.
احمدی افزود: ایران اسلامی در چهار دهه گذشته به موفقیت های بسیاری دست یافته و باید برای نسل جوان و آینده سازان جامعه تبیین کنیم.
او با بیان این که برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر بر اساس رعایت دستورالعمل های بهداشتی هرچه باشکوهتر برگزار خواهد شد، به شیوع دوباره بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: ائمه جمعه و روحانیون در عرصه پیشگیری از کرونا در جامعه و رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط مردم نقش مهمی دارند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =