پیام فرماندار اصفهان به مناسبت ۱۲ فروردین ماه ، روز جمهوری اسلامی

فرماندار اصفهان در پیامی، یوم ا… دوازده فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی را به عموم مردم همیشه در صحنه شهرستان تبریک گفت

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، یوم ا… دوازده فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی را به عموم مردم همیشه در صحنه شهرستان تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یوم ا… دوازده فروردین ماه در تقویم رسمی کشور ما با عنوان روز جمهوری اسلامی نامگذاری شده است که یادآور بهار انقلاب و نویدبخش تجلی جمهوریت نظام و برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ایران اسلامی است. این روز بزرگ، روز تحقق عصاره تلاش های تاریخی ملت غیور ایران در دستیابی به آرزوهای دیرین و یکی از تأثیرگذار‌ترین روزهای تاریخ اسلام و ایران است. نهالی که آن روز، ایرانیان از هر قوم و نژاد و دین و مذهب در این سرزمین کاشتند، اکنون چنان سرسبز، تنومند و بارور شده که در برابر تندبادهای روزگار به خوبی قامت افراشته دارد و به مدد دو بال جمهوریت و اسلامیت، همانند همای سعادت، بهروزی آحاد ملت و تحقق شعارها و آرمان های انقلاب را هدف راستین خود نهاده است.
امروز با گذشت بیش از ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، تلاش در جهت حفظ وحدت، انسجام ،اقتدار و موفقیت نظام در عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ، ضرورتی انکارناپذیر است و حرکت در مسیر شعار امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی» نامگذاری شده گام موثری در جهت پیشرفت، توسعه و خودکفایی میهن عزیزمان است.
اینجانب فـرا رسیدن دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی و روز بعثت انقلاب اسلامی، را به عموم مردم همیشه در صحنه شهرستان اصفهان تبریک عرض نموده، امیدوارم با اتکال به الطاف الهی، تحت رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) با همراهی مردم شریف کشورمان، ایران اسلامی سرافرازتر از گذشته مراتب بالندگی را سپری نماید.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =