فرماندار اصفهان : ما وظیفه داریم از تولید ،تولیدکنندگان و اشتغال آفرینان حمایت کنیم

فرماندار اصفهان به اتفاق بخشدار و تعدادی از مدیران شهرستان از دامداری نمونه صنعتی واقع در بخش مرکزی بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات موجود این دامداری پرداختند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (چهارشنبه)، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق بخشدار و تعدادی از مدیران شهرستان از دامداری نمونه صنعتی واقع در بخش مرکزی بازدید و به بررسی مسائل و مشکلات موجود این دامداری پرداختند.
فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از دامداری نمونه صنعتی در بخش مرکزی، اظهار داشت: این دامداری به تشخیص اداره جهاد کشاورزی، امور دام و دامپزشکی شهرستان، با ۲ هزار رأس گوسفند واقع در بخش مرکزی، در شرایط اقتصادی کنونی تولید خوبی را داشته که نمونه شناخته شده است.
احمدی با بیان اینکه اصلاح نژاد دام، یکی از شاخصه های بارز این دامداری است، افزود: براساس نظر کارشناسان، این دامداری می تواند به قطب مهم اصلاح نژاد دام که نتیجه آن افزایش تولید است برای استان تبدیل شود.
وی با اشاره به برخی مسائل و مشکلات موجود این دامداری، عنوان کرد: انشاء ا… با هماهنگی اداره محیط زیست، جهاد کشاورزی، امور دام، دامپزشکی و بخشداری مرکزی، گام های مؤثری در راستای رفع مسائل و مشکلات این دامداری برداشته خواهد شد.
فرماندار اصفهان افزود: به کار بردن روش های نوین و علمی و ابداعات بسیار خوب که باعث صرفه جویی در مصرف آب، برق و همچنین کاهش خوراک دام و هزینه ها و در نهایت افزایش تولیدات سالم شده است، به عنوان یکی دیگر از شاخصه های برتر این دامداری است.
احمدی اذعان داشت: ما وظیفه داریم به تولید، تولیدکنندگان و افرادی که اشتغال آفرینی می کنند، کمک کنیم.
وی در ادامه گفت: بحمد ا… شاهد موفقیت های خوبی در این دامداری بودیم که انشاء ا… اینگونه واحدهای تولیدی در سطح استان و شهرستان توسعه یابد.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه کمک به اینگونه واحدهای تولیدی می تواند بستر ساز صادرات بین استانی و حتی برون مرزی باشد، تصریح کرد: دامداران صنعتی و سنتی نیز با الگو گرفتن از این روش ها می توانند به کاهش هزینه ها و تولید بیشتر بپردازند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =