بازدید فرماندار اصفهان از پژوهشکده زیست فناوری رویان اصفهان و دستاوردها و فعالیت های این مجموعه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: دستاوردها و فعالیت های علمی و پژوهشی مجموعه رویان ستودنی و به معنای واقعی جهاد علمی است که باعث پیشرفت و ارتقای کشور و همچنین رشد علمیم در زمینه علوم زیستی در جهان شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق هیأت همراه، از پژوهشکده زیست فناوری رویان اصفهان و دستاوردها و فعالیت های این مجموعه بازدید و از نزدیک با دکتر نصر اصفهانی رئیس این مجموعه، دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دانشمند و جهادگر نمونه و بنیانگذار پژوهشکده زیست فناوری رویان دکتر سعید کاظمی آشتیانی، خاطرنشان کرد: دستاوردها و فعالیت های علمی و پژوهشی مجموعه رویان ستودنی و به معنای واقعی جهاد علمی است که باعث پیشرفت و ارتقای کشور و همچنین رشد علمیم در زمینه علوم زیستی در جهان شده است.

احمدی از زحمات و فعالیت های دکتر محمدحسین نصر اصفهانی و تمام محققان و پژوهشگران این مجموعه که دلسوزانه برای پیشرفت و ارتقای کشور عزیزمان تلاش می کنند، تقدیر و تشکر نمود و گفت: آماده همکاری در تمام زمینه ها با پژوهشکده زیست فناوری رویان اصفهان هستیم.

وی افزود: ان شاء ا… با همکاری بین دستگاهی، موانع و مشکلات تحقیقاتی این مجموعه را با جدیت پیگیری و برطرف خواهیم کرد.

گفتنی است، دکتر نصر اصفهانی رئیس پژوهشکده زیست فناوری رویان اصفهان، گزارشی را از دستاوردها و فعالیت های این مجموعه ارائه کرد.

لازم به ذکر است، پژوهشکده زیست فناوری رویان اصفهان در کنار فعالیت های پژوهشی، قرارداد مشترکی را با مؤسسه غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی اصفهان در جهت جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های سلولی، مولکولی و بیو تکنولوژی میکروبی در سطح استان اصفهان، منعقد کرده است و سالیانه دانشجویانی را از طریق آزمون سراسری جذب می نماید.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =